Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vettem észre pár embernek...

Úgy vettem észre pár embernek problémája van azzal, hogy Habony Ibizán mulatott. Szerintetek ők jobban örülnének ha befásult, búskomor, görcsös, feszült, ellazulni, bulizni képtelen emberek kezében lenne az ország sorsa?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, meg azt se felejtsük el, hogy olyan szép, nemzethyes, ősmagyar neve van, mint hajdanvolt Árpád Vezérünknek, ami már önmagában megérdemel legalább egy teljes felmentést, ha nem egyenesen kitüntetést.
2015. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Hát ha Habony kezében van az ország sorsa, akkor nagy baj van...
2015. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

ez így van utolsó...mióta van BÁRMI köze habonynak az ország sorsához? ennyi erővel én is adhatnék tanácsot OV-nak...:D


egyébként én nem védem, de az, hogy ő ezt mind megteheti, ilyen nyilvánosság előtt, az csak annyit jelent, hogy azon kívül, hogy itt sokan zsörtölődnek, meg a halálát kívánják, semmit nem tesznek ellene :D


nem irígykedni kéne rá, hanem ha az embereket ez annyira zavarja, lopjon mindenki. kötelez bárki is, hogy 100ezerből élj? :D

tudjátok, van az a mondás, hogy csak az első milliót ne kérdezzék meg, honnan szerezted.

én nem buzdítok senkit arra, hogy lopjon csaljon, de észre kell venni, hogy van egy jópár pénzügyi analfabéta Magyarországon, és az ilyeneket a legkönnyebb lehúzni.

2015. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És honna tudjátok hogy pontosan ki kezében va az ország?

Jó az egy dolog mit mondanak!

2015. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!