Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az, hogy "polgári...

Mit jelent az, hogy "polgári társadalom"?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam a tvben,hogy a fidesz ezt akarja megvalósítani.


Miért,eddig mi volt?Vagy ez mitől másabb?


2015. dec. 14. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
tőkés ami annyit jelent mehetsz a tescoba vagy az audiba most meg egyéni vállalkozhatsz. Elvileg legalábbis. Annyi áfa meg járulék van hogy nem éri meg csak a hazai tőkésnek viszont hangzatos.
2015. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

A Fidesz semmiféle polgári társadalmat nem valósít meg, sokkal inkább feudálisat vagy bolseviket.

Igazából tökmindegy, mert nagyon hasonló a kettő.

2015. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
polgáriba bújtatott bolsevik mint ahogy amerikában demokráciába bújtatott tőkés birodalmi vagy kínában kapitalista kommunista vagy nyugaton liberális rasszista
2015. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Fidesz szerint leginkább:

Fizesd a magas adód, cserébe zaklat a NAV és minden a te hibád.

2015. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eredetileg azokat a szabad királyi városlakókat, akik se nem parasztok, se nem nemesek, vagy paraszti/nemesi eredetűek.

Művelődnek, olvasnak, színházba járnak, büszkék magyarságukra (hazai esetben), hívő keresztyének, tehetős, gazdag emberek.

Mivel ez Magyarországon nem jött létre, csak valami diszkóba járó, olcsó, k_rvázó csőcselék, így Orbán hiába próbálkozik.

2015. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A művelődés nem tudom hogyan függ össze a világnézettel.


Engem érdekel a művészet.

És ateista vagyok.Illetve nem vagyok büszke arra,hogy milyen nemzetiségű vagyok,mivel az nem érdem.

2015. dec. 27. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!