Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikellenesek. Nem zavar...

Jobbikellenesek. Nem zavar titeket, hogy a Jobbik az egyetlen olyan magyar párt aki foglalkozik az elszakított magyarokkal és akar segíteni nekünk? Vagy 2004. dec.5 után már ne számítsunk semmi jóra?

Figyelt kérdés
Akár meg is dögölhetünk igaz?minek nekünk Magyar állampolgárság meg autonómia , tiszta hülyék vagyunk ... :) Üdv.Székelyföldről (Sepsiszentgyörgy)
2010. márc. 23. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

nem nagyon izgatja őket..


ők ilyenek

neki a Erdélyi magyar/székely az román

2010. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, megkaptam már párszor, hogy román vagyok :)) meg hogy minek költöztem romániába, s hogy tudok ilyen jól magyarul:)) kérdezte ezt egy olyan aki a balcsira jár fürcsizni...
2010. márc. 23. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Támogatom azt, hogy a határon túli magyarok kapjanak autonómiát ott, ahol többségben vannak. De nem támogatom azt, hogy úgy döntsenek a magyar belügyekről, hogy nem itt laknak, nem itt fizetnek adót. Mondom ezt úgy, hogy a két jóbarátom is van Sepsiszentgyörgyről és Csíkszeredáról, de ezt ők is megértik.
2010. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a Jobbik nem fog tenni semmit az ügy érdekében. A Jobbikot is a liberális álkommunisták irányítják! Sajnos.
2010. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Rohadjanak meg a Jobbik ellenesek.
2010. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

"Sajnos a Jobbik nem fog tenni semmit az ügy érdekében. A Jobbikot is a liberális álkommunisták irányítják! Sajnos."


Ez milyen valószínű!:) Szerintem hajítsd ki a varázsgömböd, nem jó már semmire:))

2010. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Sajnos a Jobbik nem fog tenni semmit az ügy érdekében. A Jobbikot is a liberális álkommunisták irányítják! Sajnos."


Tudod kinek hazudozzál... Székelyföld a Jobbiknak drukkol, csak,hogy tudjátok Jobbikosok!

2010. márc. 23. 17:06
 8/13 A kérdező kommentje:
ma 16:21 Büszkék lehetnek rád a székelyföldi "barátaid" ... Halál fas*a akar beleszólni az ügyeitekbe, csak zavar, hogy Fekete Pákó s a többi abérált magyarnak számít, mi meg nem! Az ilyen ember segítsége nem is kell, eddig és megvoltunk nélkületek, a népszavazással az mszp csak annyit ért el, hogy megutálatta Magyarországot az elszakított magyarokkal. Nincs még a világon 1 ilyen nemzet amelyik így szemenköpte volna saját népét! Gratulálok kedves baloldali "magyarok".
2010. márc. 23. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

magyarnak számít, mert legalább ide fizetni az adóját.....ha mást nem. Más magyar nem fizet adót, segélyeinkből él és a huszadik gyereket szüli.

Én is támogatom hogy az elszakított magyarjaink is szavazhassanak pl, de ez nem ilyen egyszerű. Ők arra fognak szavazni aki engedi ezt nekik....ezért nem ilyen egyszerű.

És tisztelt jobbikosok, mi lenne ha az ilyen műveletlen párttársaitokat, mint "rohadjanak meg a jobbik ellenesek" némi tiszteletre tanítanátok, vagy gatyába ráznátok? Vagy tényleg mindegy csak a jobbikra szavazzon? mert azért ez így elég igénytelen ám....

2010. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
szerintem épp az (szerintük "magyarkodás") zavarja őket
2010. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!