Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkaptátok-e a Lázár János...

Megkaptátok-e a Lázár János mélyinterjújával koronázott kormánytájékoztató lapot 'A MAGYAR REFORMOK MÚKÖDNEK' címmel?

Figyelt kérdés

[link]


Eme, a fenti képeken fellelhető lírai kiadványt.



2015. dec. 28. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Működnek?
2015. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsere nem. Evekkel ezelott letiltattam az adataim kiadasat az Ugyfelkapun, azota jelentosen kevesebb kormanyzati agymosas erkezik...
2015. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Én nem kaptam.

Amúgy meg ha múködnének, akkor megéreznék az emberek a zsebükön, és nem kéne reklámozni 8D

2015. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg is kapnám, leöntöm gázolajjal és meggyújtom!

Ne lökjenek már elénkbe megannyi hazugságot!

Működik nekik a fäszuk!

Az működik!

2015. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 güris ***** válasza:
Tökkéletesen igaza van.Lassan lezárul,az a program,amiben a kissebbség megszerzi a megszerezhető javak maximumát,kész a törvényes háttér a szabad rabláshoz,a sajtó,a TV,a média jó része,ellenőrizve,stb,mivel a Magyar kisember türelme végtelen,a takaró hejett jó neki a zsebkendő is.Így hát mikor majd bejelentik hogy a reformok elérték céljukat,akkor lessz ám igazán jó világunk,mert itt forgatják majd közmunkában az összes Brazil filmet,mert két társadalmi réteg lessz,a fullgazdag és a fullszegény(közmunkás)réteg,így minden adott az esti 300 részes,olcsó szappanoperához.
2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!