Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisokat miért idegesít...

Auriel kérdése:

A liberálisokat miért idegesíti annyira a 888.hu? Miért nem tudják elviselni, azt hogy ha Magyarország internetes médiája magas színvonalú és sokszínű? Ezért van az internet, hogy az emberek kifejthessék véleményüket!

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a magyar internetes médiát nem mondanám magas színvonalúnak, legalábbis bizonyos esetekben nem. Kifejtheted a véleményed, de a szélsőségesek, etc. is nyomják a maguk hülyeségeit.
2016. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
:D:D
2016. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Mi a magas színvonal? A folyamatos zsidózás ész nélkül?
2016. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tetro ***** válasza:
58%

1.

szerintem a többség azt se tudja, hogy van ilyen oldal

2.

én le se kakilom. habár nem tudom liberális vagyok. ha utálom, hogy nyíltan lopják szét az országot, akkor az vagyok, ugye?

3.

te egy troll vagy, de kicsi és ügyetlen

2016. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy újabb kormánypropaganda oldal. Hűha! Micsoda meglepi! Megnyitottam. Egy cikkhez 10 komment. Még a legnépszerűbb témák sem érik el a 100-at, ami máshol jóval ezer fölött vannak. Ezt az oldalt ahogy nézem nagy ívben leszarják az emberek.
2016. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Liberális vagyok, de nem érdekel. Kit idegesít az az oldal? Alig olvassák és semmi hírértékű dolog nem jelenik meg ott.

Legutóbb mikor kitették hogy a zsámbéki CBA-ról levették az arab tulaj miatt a karácsonyi fényeket...kiderült nem azért szedték le mert arab volt a tulajdonos, hanem hogy másikat tegyenek fel ami egységes díszítés legyen a több CBA-val. Ennyit a "színvonalról".

2016. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
12:26 viseld el! Egyébként el lehet innen költözni!
2016. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Innen? Már nem vagy Németországban, kamukirály?
2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

'viseld el!'


Nem kötelező, 7-es...

2016. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Azért a magyar internetes médiát nem mondanám magas színvonalúnak, legalábbis bizonyos esetekben nem. Kifejtheted a véleményed, de a szélsőségesek, etc. is nyomják a maguk hülyeségeit."


Elmondana nekem, hogy milyen kulfoldi mediumokat szokott olvasgatni milyen nyelveken, ami szinvonalas On szerint? Definialna a "szelsoseges" es "hulyeseg" fogalmat, hogy On szerint mi is az?

2016. jan. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!