Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem poén, hogy jobban idegesít...

Nem poén, hogy jobban idegesíti az embereket egy kijelentés, a két TV megszüntetéséről mint a 20 évben lezajlott lopások a parlamentben és állami cégekben?

Figyelt kérdés

szerintem ha egyszer valaki betiltaná, most mind1, hogy lehet vagy sem, akkor az emberek kint demonstrálnának éjjel nappal kivégeznék a vezetőket, stb:)


de ha komoly dolgokról van szó, akkor azt elnézik.


2010. márc. 26. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy a lopás beépült a magyar köztudatba, az viszont a rendszerváltás óta először van, hogy az egyik párt kijelenti, hogy ők majd cenzort játszanak.
2010. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lopásokhoz s a hazugsághoz már hozzászoktak egyesek :D elfogadják, de azt nem tudnák feldolgozni ha nem nézhetnék a veszekedő cigányokat a Mónika showba :D pedig fel lehet dolgozni, egy jó pszichológus és probléma megoldva.
2010. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A lopás kiszűrése mitől cenzor?

Pontosan hogy nem cenzor, hiszen nem tesz különbséget a Fideszes és az MSZP s lopás között.


A lopás az lopás, akár bal akár jobb, és az új erőnek ez az igazi ereje.

2010. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
há mencsük meg a magyar moounka showt kenyeret és cirkuszt a népnek xD
2010. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tévéműsorokról beszéltem:)
2010. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mindörökké moouumika XD


pont lesz@rom mi van a ker tévékkel


mikor még gyerek voltam betiltották a Dragon Ball című animét/mesét kinek mi a jó


na én már akkor betiltottam volna őket :)

2010. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pedig van cenzor nem is kicsit.
2010. márc. 26. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:

"pedig van cenzor nem is kicsit."


hát ja cenzúrázni azt tudnak...

2010. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen, itt még mindenki azt hiszi, hogy van egy párt aki majd elhozza a kánaánt. üres a programja, csak ahhoz ért (de ahhoz nagyon) hogy azt mondja, amit az emberek hallani akarnak és isszák a szavait néhányan...

Semmit sem tud, csak azt, hogy diktatórikusan lerombolni a székházát a két ker adónak és ennyi. A programjában nagyon szép dolgokról beszél (egy kettőt a csendőrséget pl eltekintve) de azon kívül, hogy mihez hogyan állna hozzá, már semmit. üres szavak és ennyi.

Na le lehet pontozni és mindenféle.. elmondani!

Hajrá

2010. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

csak köpködtél, semmi mást nem tettél, ennyit tudsz csak?


könnyű azt mondna i,h jajj szar az egész.

2010. márc. 26. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!