Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valami megmozdulás,...

Lesz valami megmozdulás, demonstráció a sorkatonaság visszaállítása ellen?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallani, többek között a lent linkelt cikkben is, hogy a kormány a sorkatonaság visszaállítását tervezi. A Fidesz mindig is sorkatonaság-párti volt, a 2000-es évek elején is csak a nagy népszerűségvesztés miatt szavazta meg annak eltörlését.


Mi a célja ezzel a Fidesznek? Azt a kevés fiatalt is el akarják még üldözni a sorkatonasággal, szingliadóval és egyéb társadalomellenes intézkedéssel az országból, akik eddig nem menekültek külföldre?


Nekem 2 diplomám, jó állásom van, de egyre inkább úgy érzem, hogy lassan itt lesz az ideje csomagolnom, mert ami ebben az országban történik, annál az is jobb, ha kimegyek Londonba mosogatni.


29/F (meleg)


[link]



2016. jan. 16. 16:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Milyen funkciója van a kérdésnél a nemednek, korodnak és a szexuális érdeklődésednek?
2016. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Miért érezted szükségesnek megjegyezni, hogy "meleg" vagy?

Továbbá elmondanád nekem, hogy a szingliadó mikor került bevezetésre?

2016. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell félni, ez megint csak olyan dolog, amivel a lopásaikról akarják elterelni a figyelmet.
2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

"Miért érezted szükségesnek megjegyezni, hogy "meleg" vagy?"

Igazad van, a szexuális orientációmat itt nem kellett volna kiírnom, megszokásból írtam ki, mivel ezen oldal egy másik kategóriájában (ahová gyakrabban írok) az egyértelműség kedvéért muszáj kiírnom.


"Továbbá elmondanád nekem, hogy a szingliadó mikor került bevezetésre?"

Még valóban nem került bevezetésre a szingliadó, de emlékezzünk vissza, hogy a vasárnapi boltzár is úgy kezdődött, hogy a KDNP felvetette az ötletet!

2016. jan. 16. 16:27
 5/37 anonim ***** válasza:
22%

#4


A vasárnapi boltzár az isteni melegbarát nyugaton évtizedek óta létező dolog.

Úgyhogy ha (végre) csomagolsz és elhúzo a tejjel-mézzel folyó nyugatra, ne lepődj meg ha ott is zárva találod vasárnap a teszkót.

2016. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%

"Milyen funkciója van a kérdésnél a nemednek, korodnak és a szexuális érdeklődésednek?"


Talán azért,mert a melegeket terrorizálják ezeken a helyeken.

Én is meleg vagy,27 éves,pár évvel azelőtt törölték el,hogy én sorra kerültem volna,és mindig is szorongtam emiatt,hogy nehogy visszaállítsák.

2016. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem is lenne rossz, ha visszaállitanak. Sok fiatalra ráférne...
2016. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
43%

#6


Hát ha így kiteszed a kirakatba mint a kérdező, ne csodálkozz ha atrocitás ér. Én se reklámozom, hogy mi vagyok vagy mi nem vagyok. Ez mindenkinek a magánügye. Ha te ezt reklámozod, felvonulsz vele vagy illetlen módon viselkedsz igenis számíthatsz kellemetlen helyzetre. Bárhol a világon. Sőt bizonyos helyeken a nyílt utcán megölnének miatta. :)

2016. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

"Talán azért,mert a melegeket terrorizálják ezeken a helyeken.

Én is meleg vagy,27 éves,pár évvel azelőtt törölték el,hogy én sorra kerültem volna,és mindig is szorongtam emiatt,hogy nehogy visszaállítsák."


Ezzel én is ugyanígy vagyok. :(

És valóban, a sorkatonaság visszaállítása ránk, melegekre nézve lenne a legkedvezőtlenebb hatással.

2016. jan. 16. 16:41
 10/37 A kérdező kommentje:

"Sőt bizonyos helyeken a nyílt utcán megölnének miatta. :)"


Akkor költözz ilyen helyre, de ne nekem kelljen már a szexuális orientációm miatt szégyenkezni itt Európa közepén, mert néhány homofóbnak ez nem tetszik.

2016. jan. 16. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!