Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes életfelfogás az, hogy...

Helyes életfelfogás az, hogy néhány ember egyszerűen nem foglalkozik azzal, hogy neki van szavazati joga?

Figyelt kérdés
Pár embertől hallom azt, hogy ő egyszerűen nem megy el szavazni április 11- én. Olyanokra gondolok, akik főként szegényen, rossz életkörülmények között élnek, várják hogy a sült galamb a szájukba repüljön és közbe meg szidják a rendszert hogy így nem jó-úgy nem jó :S Ugye jól látom hogy ez nem helyes gondolkodás? Ti elmentek a választásokra?
2010. márc. 29. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
A szavazati jog az pont olyan, mint a levegő. Ameddig van, természetesnek vesszük, és csak akkor kezdünk el kapkodni, amikor már nincs, de olyankor már késő.
2010. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
rengeteg rokonom meg ismerősöm nem megy szavazni. egyszerűen belefáradtak, pedig én próbálom fűzni őket.
2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

Én pl ilyen ember vagyok. De azt kikérem magamnak hogy szegény! Mindenem megvan ami kell, dolgozom, dolgoznak a szüleim, a testvéreim, mindegyikünk diplomás, tisztességes ember! Nem szídom a rendszert, a mi helyzetünk nem változott soha. Nem lett rosszabb.

Most mégis mi a jó fdrancot csináljak ha nem érdekel a politika és egy szót sem értek az egészből? Azért mert nem elégedetlen vagy, akkor én most mint az iskolában, álljank neki tanulni a politikát, hogy tudjak véleményt formálni és szavazni hogy neked megfeledlő legyen? Van jobb dolgom is.Elég volt nekem az iskolában olyat tanulni ami rossz volt. Olyat az ember úgysem tud tenni ami jó! Ha nem megyek el szavazni akkor utálnak. Ha elmegyek és szavazok akkor utál az összes többi aki másra szavazott mint én. Tudtommal nem kötelező a dolog akkor pedig semmi rosszat nem teszek!

Ez az egész politizálás undorít és untat! Csak az utálkozás megy mindenhol, ebben nincs kedvem részt venni!

És tudod mi a helytelen de tipikus magyar gondolkozás? Az hogy meg vagy róla győződve hogy csak az a jó amit te gondolsz és aki máshogy godolja az dögöljön meg! Ezért ilyen a helyzet itt, mert az összes ember ilyen görcsös, elfogadásra képtelen, depressziós ember! Szánalmas.

2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Szívesen elmegyek, ha valamelyik párt kifizeti a 8000 ft útiköltségemet.
2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

haver mondja mindig jogosan, hogy jogod van nem szavazni, de akkor nincs jogod kritizálni.


aki pedig az útiköltség miatt papol, annak elárulom, hogy lehet másik városban szavazni, csak fel kell adni egy ajánlott levelet egy kitöltött űrlappal a lakhelye hivatalának.

2010. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Akkor tőled kérem az ajánlott levél árát.
2010. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
ha neked 2-300 Ft -ot sem ér meg, akkor a te bajod. akkor ne rinyálj majd amikor szar lesz, ennyi.
2010. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

16:26- Ha unod a politikát akkor szavazz az zöldekre. Ők azok, akiknek már a nevébe is benne van hogy meg akarják változtatni. Már csak az a kérdés hogy mit képviselnek? XD


Most komolyan, van 5-6 párt. Nézz utána a programjuknak, menj el és tedd oda azt a ro..dt X- et a két lapra. Ennyin ne múljon már...


"Ha elmegyek és szavazok akkor utál az összes többi aki másra szavazott mint én." - Akkor mond azt nekik hogy semmi közük hozzá, mire szavaztál.

2010. márc. 29. 16:42
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked sem ér meg, hogy kifizesd helyettem, akkor te se rinyálj majd.
2010. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
szánalmasak a gyerekes válaszaid.
2010. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!