Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak felháborodva...

Miért vannak felháborodva egyesek azon, hogy sokan még mindig Gyurcsányt meg az elmúlt 8 évet hibáztatják, amikor az Mszp kormány idején is sokan a Fideszt mocskolták?

Figyelt kérdés

2010 előtt az Mszp kormány idején ők is gyakran ócsárolták Orbánékat amikor nem is ók voltak hatalmon.

Tapasztalatból is mondom ezt.



2016. febr. 18. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert az utóbbi 6 évért NEM Gyurcsány a hibás.
2016. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Én nem emlékszem rá, hogy valaha is lett volna olyan eset, amikor az MSZP azt nyilatkozta volna, hogy azért van megkötve a kezük és azért kell lopniuk, mert 1998-2002-ben Fidesz kormány volt, ezért nincs mit tenni, muszáj beletörődni, hogy emiatt nem jutunk sehova.


Egyszer nem volt ilyen, miközben a Fidesznek mindenre ez a válasza.

2016. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Orbánnak a 6 évből 5-ben 2/3-a volt, Gyurcsánynak nem volt. Tehát ami most van az teljes mértékben a mostani kormány munkájának eredménye, az ellenzék nem is tudott nagyon beleszólni, ami meg 2010 előtt volt, abban igen nagy szerepet játszottak Orbánék is (a kákán is csomót kerestek) Ez a nagy különbség!
2016. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező is tipikus Fideszes szavazó, mindig ez a két fő fegyverük:

1. Há' az elmúltnyócév!

2. Há' a Gyurcsány sem vót ám jobb!


Ennyi agyhalott mellett még 50 év múlva is az elmúltnyócév lesz a hibás mindenért.

2016. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat ha kérhetném!


Komment huszár egyáltalán nem a kérdésre válaszolt csak provokál.


Nem vagyok fideszes egyébként csak nem értem mi ez a nagy uszítás ellenük a balliberálisok részéről amikor ők bomlasztják leginkább hazánkat.

2016. febr. 18. 20:42
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés értelmetlen. Fogalmazd újra.
2016. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

#6


Ja, nem vagy fideszes, de azért mindeni mocsadék balliberális, aki nem ért veled egyet és még a Dicsőséges Hazát is ők bomlasztják.

De nem, tényleg nem vagy fideszes...

2016. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

"Nem vagyok fideszes egyébként csak nem értem mi ez a nagy uszítás ellenük a balliberálisok részéről amikor ők bomlasztják leginkább hazánkat."


Akármennyire vergődtök jobbosok, meg kellemetlen számotokra, de az elmúlt 6 évnyi 2/3-ot nem tudjátok másra kenni, akárhogy vergődtök! Pláne nem az MSZP-re! De érzitek Ti ezt valahol, csak hát bűnbakot kell keresni mindenképp...

2016. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értitek a kérdést?
2016. febr. 18. 21:06
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Értjük. Te nem érted meg, hogy a kérdésedben is hazudsz, mert az MSZP 8 éve alatt nem volt "mindenért orbán a hibás fujj-fujj". Kormányváltáskor volt, amikor töküres kasszát hagyott maga után (Kaya Ibrahim, Josip Tot rémlik? Ha nem, akkor túl fiatal vagy ebbe a kategóriába).
2016. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!