Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Magyar Gárdáról...

Mit gondolsz a Magyar Gárdáról? Szünjön meg vagy maradjon? Indokold a válaszod!

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális érvekkel, ne olyannal hogy "egy rakás katonásdit játszó hülyegyerek", meg hasonlókat...
2010. ápr. 2. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Maradjon, mert jelenleg szüksége van rá a vidéknek.
2010. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szűnjön meg..át kéne rendezni a rendőrséget, nem kéne oda se mindenkit felvenni és a járőröknek se csak szívózniuk kéne az emberekkel és akkor talán lenne tekintélyük..és így nem kéne magyar gárda aki saját magának akar rendet csinálni
2010. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Maradjon!

A Magyar Gárda az egyik legnagyobb áldás, ami a magyar embereket az utóbbi években érte! Imádom őket! :)))

2010. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Én örülnék neki, ha belátnák, hogy demokratikus jogállamban olyan nincs, hogy kijelentem, hogy én mától kezdve kompetensnek érzem magam, hogy védjem a rendet. Az erőszakszervezetek fenntartása állami monopolium.
2010. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Ha a sötéteknek fekete seregük van, a magyaroknak MAGYAR GÁRDÁJA van!
2010. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Segítenie kellene a polgárőség-ek hálózat szintű kialakítását, hisz szervezésbe a gárdát meg sem tudja közelíteni egy civil szervezet sem.


Kellenek alapszintű egyezések a működésük és és a kapcsolat rendszerük között, hogy országos hálózattal és működéssel rendelkezzenek. Ami sokat nagyon sokat jelentene, hiszen nem kis csoportok hanem egy nagy szervezet csoportjaiként sokkal hatékonyabbak lehetnek.

El kellene fogadni hogy mint preventív rendfenntartók maga a szervezettségükben nem maradhatnak csak civil.

Bizonyos protokollokat be kell építeni hogy igazán hatékony legyen.

2010. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amíg nincsen normális rendőrségünk, és nincsen csendőrség, addig még maradhatna a Magyar Gárda.
2010. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Maradjon, 32%os rettegő nehéz életű liberális, bántottak téged a Gárdisták, ért bármilyen atrocitás a Gárda részéről? akkor meg mit rinyálsz mint egy fürdősku*va?! A Magyar Gárda Magyarország becsülete... A cionista bíróság feloszlathatja, de a több millió nemzeti érzelmű emberrel nincs amit kezdjenek, s ha felnő a mostani generáció még több magyar érzelmű ember lesz az országban míg a kommunistamaradványok kihalnak. Készüljetek fel: Évről évre erősebb lesz a nemzeti oldal, a liberalizmusnak meg annyi, meghalt, fogadjátok el.
2010. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

66

Nekem azzal is bajom lenne, ha a kommunisták visszahoznák a Munkásőrséget. Itt arról van szó, hogy demokratikus jogállamban ilyen szervezetek nincsenek. Ezek az emberek nem bírnak semmiféle olyan képesítéssel, és tudással, ami alkalmassá tenné őket bármiféle rendfenntartó munkára.

2010. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Maradjon! Szükség van rájuk.
2010. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!