Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány éve minden kikiabált,...

Néhány éve minden kikiabált, hogy kell egy csomó rendőr, mert, rossz a közbiztonság. Hát vettek fel. Tényleg jobb lett a helyzet?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az autósokat kéne cseszegetni.
2016. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tapaszalom, hogy inkább a traffipax lett csak több.
2016. márc. 16. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Attól, hogy átzavarok sulin fiatalokat, azok még nem rendőrök. Találkoztam olyannal, akinek a kezébe adtam a forgalmit és csak kérte tovább. Félre értés ne essék, nem az ő hibája, hanem azé, aki mindenféle rutin, tapasztalat, gyakorlat nélkül kiküldte. A rendőrség átlag életkorából ítélve, nem is nagyon van olyan, aki át adja a tapasztalatot, betanítsa őket. Na meg kicsit jobban rostálnák felvételinél.
2016. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A közbiztonság rosszasága nem a rendőrök hiányából keletkezett, következésképp sok rendőrtől sem fog megszűnni. Legfeljebb az erőszak lesz több.

Előbb fel kellene ismerni, mitől szokott romlani a közbiztonság. Annak is oka van, hogy többen lopnak, rabolnak, vagy éppen elemi KRESZ szabályoknak hánynak fittyet.

2016. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A papírforma szerint jobb lett.

Én is úgy érzem.

Egyébként jól írják, ez összetett dolog.

A bűnözést a lehető legjobban csökkenteni nem a rendőrök létszámának növelésével lehet elérni, hanem biztosítani kell a jólétet.

2016. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A bűnözést a lehető legjobban csökkenteni nem a rendőrök létszámának növelésével lehet elérni, hanem biztosítani kell a jólétet."


jaja!

[link]

2016. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Na meg kicsit jobban rostálnák felvételinél"


Rostálhatsz napi 24 órában, ha jólesik, de ennyi pénzért ilyen van.

2016. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"jaja!"


Hiába vinnyogsz, ez így van.

Másrészt nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem kell rendőr.

Ez a pali meg elmebeteg, ha 6 millió rendőr lett volna, akkor is megcsinálta volna a tutit.

2016. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!