Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország megnyeri idén...

Ha Magyarország megnyeri idén a foci eb-t, akkor elkönyvelhetjük, hogy az évszázad végéig a Fidesz lesz hatalmon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Meddig?

Addig nem is él szerintem bár a mai orvostudomány...

Ja és azért jókora szerencse kéne hogy ezt megnyerjük

2016. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Jó nagy kár, hogy nem azért kerültünk be, mert Orbánnak hála olyan remek teljesítményt nyújtottak a srácok, hanem csak mert 16-ról 24-re emelték az EB-ben résztvevő országok keretét. :D
2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ne degradáljuk le azért a válogatottat. A hollandok, dánok, szerbek, norvégok nem jutottak ki. Mi igen.

Fityisztől függetlenül nagyon remélem, hogy sikerül a csoportból továbbjutni.

2016. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Megnyerjük a foci EB-t? Ezt komolyan gondolod? :-))))
2016. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez már egy troll kérdés! Szerintem ezt még a kérdező se gondolja komolyan! De javaslom kérdezőnek, hogy térjünk vissza a témára, amikor az első körben K.O-val ütnek ki minket a portugálok. :D


De ha már így nézzük: a 8-1 -es hollandok elleni vereségnél miért nem verte a nyálát egy jobbos se és miért nem mondott le senki?

2016. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Azért vicces lenne, ha magyar-román lenne a döntő :D:D
2016. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem valószínű, hogy így lesz, de egy hangyafarknyi esély van rá.

Márpedig ha igen, akkor szerintem 50 évig legalább a Fidesz fog nyerni a választásokon.

Sőt! Ha rá két évre a vb-t is megnyerjük akkor szerintem Orbán Viktort Magyarország Mindenkori Vezetőjévé fogják kinevezni.


A liberálisok meg kezdetben labdakiszurkáló akciókat szerveznének és a parlament előtt tüntetés közben magyar mezeket égetnének el.

Egész addig, amíg a Mindenkori Vezető kényszer fudball edzésekre nem fogja őket.

A börtönökben lesz pálya, mivel akkor már ott is mindenki csak focizni fog.

2016. márc. 30. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki ebből szűri le egy kormány munkájának eredményét, azt csak sajnálni tudom...


Ilyen alapon még mindig Gyurcsánynak kellene kormányozni, hiszen 3 olimpiát nyertek a vizilabdásaink... Baromság az egész!

2016. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@8:

a stadionokon kívül más nem nagyon fejlödött az elmúlt években, tehát jogos.

2016. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a fidesz nem biztos, hogy marad, mert ha egy focicsapat jól játszik, attól még egy párt hozhat rossz döntéseket. Ha most sok csarnokot építenek egy dolog, de ha az egészségügy marad, amilyen... Vagy ha az oktatásügy így marad... Valakinek nem a dicsőségre van szüksége, hanem inkább egy munkahelyre.
2016. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!