Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is meghozta a postás a...

Nektek is meghozta a postás a "Magyar reformok működnek" című propaganda füzetet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 15:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Az előző hozzászólás utolsó mondatához:"A stílus maga az ember"./ Georges Louis Leclerc 1753 /

Én gerinctelen dolognak tartom egyik kézzel zsebre vágni a pénzt és a kedvezményeket, a másikkal meg öklöt rázni oda, ahonnan jön.

Vagy az összes adó- és egyéb kedvezményeket bevezetésük óta már rendszeresen vissza is utalta? Esetleg jótékony alapítványokhoz küldi? Költői kérdés, válaszát nem várom és nem is olvasom. Kiléptem.

2016. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Némelyek bölcsek lennének, ha nem hinnék, hogy azok.

/Baltasar Gracián/


Nem kérek elnézést a nyers olykor alpári stílusom miatt.

Költői kérdése ellenére én azért válaszolok aztán befejeztem.

Szerintem gerinctelenségről szó sincs. Maradjunk annyiban, hogy nem én tartozom a kormánynak, hanem ő nekem és még sok ezer honfitársamnak. Azoknak, akiknek el kellett hagyniuk az országot a kilátástalanság és az alacsony bérek miatt, azoknak, akik az egészségügyi rendszer botrányos helyzete miatt nem kaptak időben megfelelő kezelést vagy ellátást, azoknak akik naiv módon elhitték amit ez a hazug, korrupt párt és vezetői bemagyaráztak.

Szánom az olyan embereket mint Ön kedves Uram, akinek még mindig nem nyílt ki narancsködtől leragadt szemhéja!

De tiszta szívemből kívánom, hogy csapja arcon a felismerés szele egyszer, boruljon tőle térdre, mintha egy atyai pofont kapott volna, úgy érje el tudatát valóság! Akkor majd emlékezni fog, akkor majd rájön, hogy rossz emberekbe fektette a bizalmát!

Addig is nem tehetek mást mint, hogy sajnálattal tekintek az olyan emberekre, mint Ön, akik nem látják a fától azt a bizonyos erdőt...


Biztonság kedvéért elküldöm ezt a hsz-t privátban is! :))

2016. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Az előző hozzászólás utolsó mondatához:"A stílus maga az ember"./ Georges Louis Leclerc 1753 /

Én gerinctelen dolognak tartom egyik kézzel zsebre vágni a pénzt és a kedvezményeket, a másikkal meg öklöt rázni oda, ahonnan jön.

Vagy az összes adó- és egyéb kedvezményeket bevezetésük óta már rendszeresen vissza is utalta? Esetleg jótékony alapítványokhoz küldi? Költői kérdés, válaszát nem várom és nem is olvasom. Kiléptem.

2016. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Most én is ismételjem meg a válaszomat? Nem fogom, itt van csak feljebb kell görgetni, remélem tudja, hogy kell...

e itt befejeztem a "vitát". Azt csak értelmes egyénekkel lehet folytatni, Ön pedig sajnos nem tartozik ebbe a kategóriába. Köszöntem, viszlát! :)

2016. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
84%

"Ha olvasatlanul egyenesen tűzbe-vízbe vetjük a füzetet, akkor látatlanban miről beszélünk? Ez szerintetek így átgondolt véleményalkotás, vagy előítélet?"

Gondolom, amikor 27-k alkalommal csönget be a Jehova tanúja, mindig elolvasod a füzeteit. Vagy ha ennyiszer csengetne be egy muszlim, akkor az ő anyagait is szívesen olvasnám (félreértés ne essék, nem veszem őket 1 kalap alá, nincs bajom a muszlimokkal, csak mostanában a narancsbőrűeknek sikk a muszlimokat savazni).


"Ha olyan semmitérőek azok az intézkedések amiket abban felsoroltak, talán vissza kellene vonni egy időre viss az összest. Csak úgy próbaképpen.... És egyszerre..."

Jó volna. Lehet? Örülnék, ha 2010-es szintre esne a csatorna, a gát és egyéb közszolgáltatás ára. Meg plusz minden más terméké, aminek van ÁFA tartalma. Ja és az sem lenne baj, ha a gyerekkel el tudnék menni normálisan ruhát vásárolni, akár vasárnap is, mert hétköznap dolgozunk és ők suliba járnak.


"Merthogy szidjuk, meg gúnyoljuk, de élvezzük a hasznát, az mennyire tisztességes?"

Meg írtál valami olyasmit is, hogy zsebre tesszük...

Mit? Azt, amit befizetek az adómmal? Ha még lenne bármiféle javulás is (ami csak egy szemen szedett hazugság), akkor is arról van szó, hogy hogyan gazdálkodnak a szolgák a pénzemmel.

2016. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én wc papírnak használtam el. Nem lehetett vele normálisan kitörölni, legközelebb valami puhábbat küldjenek.
2016. jún. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!