Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a kivándorló dolgoznó...

Aki a kivándorló dolgoznó magyarokat a követelőző menekültekhez hasonlítja, mi alapján teszi?

Figyelt kérdés

Milyen jogon hasonlítja egyáltalán valaki össze a kettőt?

Mert ugye azokkal semmi baj nincs, aki integrálódni akar, tanulja a nyelvet, érdekli a kultúránk stb.

De aki csak jön, követeli a pénzt, meg hogy vigyék németekhez, illetve nem kell neki az étel, hanem tüntet hogy nem kell kaja inkább adjanak pénzt (forráskérőknek: indexen volt, meg lehet keresni), megértem hogy ellenszenvet kelt.


És nem értem hogy milyen alapon hasonlítja bárki a munka miatt elvándorlókhoz. Az alapvető külömbség, hogy aki tőlünk elmegy, vagy azért megy hogy dolgozzon, vagy mert meg akarja tanulni még jobban a nyelvet, ismerek olyant is akit maga az ország érdekel, és saját kuporgatott pénzéből ment ki tanulni.

Magam sem vagyok kivétel, nem titok, én otthon is megkerestem az amit kint, én technokrata vagyok, és én a területemen szakmailag kaptam meg azt technológiát, amihez otthon kevés eséllyel jut hozzá az ember.


Most mégis milyen alapon hasonlít minket bárki a fent említett csoporthoz?



#menekült #magyar-kivándorló #ésszehasonlítás
2016. ápr. 18. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Varom amivel alatamsztod a menekultekre vonatkozo dolgokat.
2016. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A kivándorló magyar a nagyobb kereset reményében hagyja el az otthonát, ahol nem tud, vagy csak rosszabbul, megélni. A gazdasági bevándorló is.
2016. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

"arom amivel alatamsztod a menekultekre vonatkozo dolgokat."


Miért?

Talán nem láttál eddig videót követelőző migránsokról?

Átaludtad az elmúlt hónapokat?

Vagy nem jól értelmezted a kérdést és már csípőből tolod a szokásos "hol van a statisztika arról, hogy nincsenek diplomás kutyák?"


Egyébként azért, mert

1.Egy része utálja a magyarokat, mint a szart és itt éli ki magát.

2.Agyhalott, képtelen felfogni, hogy más jogosultságokkal rendelkezünk vagy hogy mit is jelent Eu tagnak lenni.

A legszebb, hogy nem is akarják megtanulni, hiába próbálod őket kicsit magasabb szintre húzni.

2016. ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Én elég ritkán látom, hogy összehasonlítanának velük minket. Főleg azután, hogy kiderült, ahhoz képest elég nagy részük még írni és olvasni sem tud.


[link]


és dolgozni sem fognak tudni az első jó pár évben


[link]


remélem kielégítettem a linkfetisiszta barátom igényeit.


3: Ne foglalkozz vele, csak egy bérkommentelő.

2016. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

"Milyen jogon hasonlítja egyáltalán valaki össze a kettőt?"


Olyan jogon kérdező, hogy a kivándorló, dolgozni akaró magyarokról ugyanúgy nem tudják a befogadó ország polgárai, hogy dolgozni, beilleszkedni akarnak, mint ahogy mi sem tudjuk ugyanezt az ide érkező menekültekről! Nincs ugyanis a homlokukra írva!

2016. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas különbségek vannak a kettő között.

A külföldön dolgozó magyarok ugyanabba a keresztény, európai kultúrkörbe tartoznak és úgy mennek ki külföldre dolgozni.

A muszlim migránsok pedig egy Európától teljesen idegen vallású és idegen kultúrájú országból vándorolnak Nyugatra és mivel teljesen más kultúra, így veszélyeztetik Európa ősi fehér és keresztény jellegét.

Továbbá a magyarok többsége általában beilleszkedik a társadalomba és dolgozik, míg a migránsok nagy része követelőzik, erőszakos és a bűnöző életmódot és a segélyen élést választja.


Ezek a nagy különbségek.

2016. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Varom amivel alatamsztod a menekultekre vonatkozo dolgokat."


Várom mikor olvasol fogyelmesen. Amíg meg nem találod az ide vonatkozó részt, tünés a sarokba.:D


Kis segítség: a "forráskérőknek:..." kezdetű szöveget keresd.

2016. ápr. 19. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

5: Várom a forrásokat arra vonatkozóan, hogy valahol tökéletesen beilleszkedtek, asszimilálódtak a migránsok valamelyik európai országban.


Ha nincs forrásod, akkor feltételezem, hogy még nem sikerült őket asszimilálni.


De ha már itt tartunk, várok egy olyan forrást is, ahol arról cikkeznek, hogy a magyarok nem asszimilálódtak nyugaton és nőket erőszakolnak, illetve folyamatosan balhéznak és követelőznek..

2016. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!