Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma lennének választások,...

Ha ma lennének választások, kire szavaznál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Mint minden magyar ember én is a Jobbikra szavaznék. Nem értem ez miért kérdéses.
2016. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
Mint minden hazaáruló kommunistabolsevik Gyurcsánybérenc náci antiszemita, sajnos egyelőre nem látok olyat akire nyugodt szívvel, magabiztosan szavazhatnék.
2016. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
A jobbik ellen szavaznék
2016. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%

"egyelőre nem látok olyat akire nyugodt szívvel, magabiztosan szavazhatnék."



Ott van a Jobbik. Értünk magyar emberekért jött létre.

2016. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
Ha a jobbik nyer, mi költözünk el innen. Olyan gazdasági és szociális leépülés lesz, hogy kifog törni a forradalom. 8-10 hónapot jósolok nekik
2016. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%

"Ha a jobbik nyer, mi költözünk el innen."


Erre mi magyar emberek egyébként is szerettünk volna megkérni titeket.

2016. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Jobb híján az LMP-re. De őszintén szólva őket is inkább csak az ellenzékben látnám szívesen.
2016. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

A Fidesz-KDNP-re szavaznék.

Próbálják jobbá tenni az országot de, hogy csinálják ha az elmúlt 8 évben Gyurcsányék szétcseszték?

Nemzeti, keresztény párt ez szimpatikus számomra.

Értelmes ember tisztában van, hogy nem lehet Orbánéket okolni a rossz helyzet miatt ugyanis ők csak áldozatok, ráadásul ők legalább tettek az ország érdekében.


Értelmes ember azt is belárja, hogy az MSZP-SZDSZ kormány rombolásai miatt rossz az ország, mert azok még mindig éreztetik a hatásukat.


Értelmes ember azt is tudja, hogy a Fideszt mindenfélére kényszeríti a pénzügyi háttérhatalom és a Nyugat és ezért van félig-meddig megkötve a kezük.


Ezért szavazok a Fideszre.

Úgy, hogy tisztában vagyok vele, hogy rossz az ország helyzete gazdasági szempontból és az egészségügy is stb.

De én tudom, hogy ez NEM az Orbán-kormány hibája!

2016. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Élőlánc


[link]

2016. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

# 9/10 Időpont ma 18:14


"Próbálják jobbá tenni az országot de, hogy csinálják ha az elmúlt 8 évben Gyurcsányék szétcseszték?"


Ugye tisztában vagy vele, hogy még 2 év és az "elmúlt 8 év" kormánya a Fidesz lesz? Már 6 éve van Fidesz a kormányon, azért ne akarjunk már mindent rákenni az előző kormányra, amit már 2010-ben leváltottak.

2016. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!