Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar állam miért nem...

A magyar állam miért nem száll be a gandzsa bizniszbe?

Figyelt kérdés
A magyar társadalom nem áll olyan fejlett szinten hogy legalizálni lehessen a gyepet, de sok európai ország már eljutott oda. Akkor mi miért ne vennénk ki a részünket a dologból? Állami gandzsa ültetvények kellenének. Lenne munkahely meg egy csomó lóvé ha jól csinálják. Több értelme van mint a senkinek sem kellő silány minőségű krumplit meg répát termeszteni aminek kilója 15 forint.

2016. máj. 1. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Te is elég fejlett szinten vagy stílusod alapján :)
2016. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert ők tudják hogy nem az a mágikus csodaszer aminek konteós oldalakon be van állítva. Az áraknak pedig nézz szerintem utána, elég régen volt a répa 15 Ft/kg...
2016. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Igen és gondolod, hogy ha itt elkezdenénk termeszteni ezer tonnaszám a füvet, akkor az a magyarokat csak úgy hipp-hopp kikerülné és egyik sem élne vele?


A másik meg, hogy szerinted az EU csak úgy simán engedné, hogy az egyik tagállam drogtanyává váljon?

2016. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Az nem zavarta őket hogy Csehország, Spanyolország Svédország, Dánia is azzá vált az elmúlt években? És mi csak termelnénk. Aki ma füvet akar venni így is úgy is megkapja itthon, hogy milyen forrásból az meg tökmindegy. De nyilván a befolyó milliárdokból a drogprevencióra is lehetne költeni hogy az őskeresztények meg a nyuggerek is boldogok legyenek.

2016. máj. 1. 21:29
 5/15 anonim válasza:
49%
Kérdező, az ittenieket úgysem fogod meggyőzni az igazadról, a legtöbb hihetetlenül szűklátókörű.
2016. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

"Az nem zavarta őket hogy Csehország, Spanyolország Svédország, Dánia is azzá vált az elmúlt években?"


Nem váltak azzá.


"És mi csak termelnénk."


Igen, pont ez lenne baj. Ezért mondtam drogtanyát, mert mi termelnénk.


Aki ma füvet akar venni így is úgy is megkapja itthon, hogy milyen forrásból az meg tökmindegy."


Érdekes, mindenki ezt mondja, de én még soha sehol nem találkoztam senkivel, aki füvet árult volna.


"De nyilván a befolyó milliárdokból a drogprevencióra is lehetne költeni hogy az őskeresztények meg a nyuggerek is boldogok legyenek."


Nem. Van már itt elég szenvedélybeteg, nem kell még tovább súlyosbítani a dolgot.

2016. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetro ***** válasza:
62%

21.16

'Érdekes, mindenki ezt mondja, de én még soha sehol nem találkoztam senkivel, aki füvet árult volna. '

Nem sokat jarsz el otthonrol a Megyebol ha jol sejtem, ugye?

2016. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Tény hogy amióta elterjedt a herbál, az állam meg asszisztál a terjesztéséhez már nem lehet minden sarkon beszerezni, de aki használja az tudja menjen ha kell neki.

2016. máj. 1. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Amugy a fű nem okoz testi függőséget (max extrém esetekben lelkit)

A fű nem kapudrog (a kapudrog az alkohol na mindegy)

A marihuánát nem lehet túladagolni, ellenben minden más aká legál droggal szemben.

Én osztom a kérdező véleményét, tényleg rengeteg munkahelyet teremtene, de magyarország lakossága 9millió, ebből (n tudom adatokat) ugye csak a 18 év fölöttiek vehetének. 10 emberből 2 vagy 3 venne egy hónapban. Szóval kicsi a lakosság, nem érné meg. Főleg amígy orbán van a trónon. De az unesco is erről tárgyalt mostanában, hogy semmi értelme a harcnak. Ajanlom figyelmedbe a 4k!-t

2016. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

"Nem sokat jarsz el otthonrol a Megyebol ha jol sejtem, ugye?"


Elnézést kérek, hogy nincsenek drogkereskedő haverjaim, mint a hozzád hasonló felsőbbrendű lényeknek...

2016. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!