Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok mesélni az ezredfordu...

Tudnátok mesélni az ezredforduló szilveszteréről?

Figyelt kérdés

95-decemberi lévén 4 voltam csak. :)

Értékeltem volna, ha megünnepelhetem.

Mennyi minden volt az ózeredben! Kezdődtünk államalapítással. Sötét középkor... Országok megjelenése és eltűnése, országhatárok változása. Kulminálás két vh-ban.

Szerintem az új évezredben üzenete van.

De ami érdekel, mi volt, nagy banzáj?

Ha van valami meglátásotok, hozzáfűzni valótok, az is jöhet.



2016. máj. 15. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ezredfordulóra sokkal kisebb felhajtás volt, mint a 2000. évre (mert ugye nulladik év nem volt 2000 még a XX. századhoz és a II. évezredhez tartozik.)
2016. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na azt kérdeztem, 2000 szilveszterében.
2016. máj. 15. 13:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
na az nem az ezredforduló szilvesztere, csak ennyi
2016. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha az 1999 december 31 éjfélre gondolsz elég nyomasztó volt. Azt mondták világvége lesz. Ezért egy beton bunkerben töltöttem magányosan csak április 12-én jöttem fel mikor a készleteim kimerültek. A világvége elmaradt engem eltünté nyilvánítottak. Alig bírtam visszaszerezni a személyazonosságomat. Egy rémálom volt. Na mondom engem többet nem vernek át. Erre jött 2012. december 21 meg a Maja jóslat. Hát újra elbarikádoztam magam. Mondanom se kell feleslegesen
2016. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki be volt baxva.
2016. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A számítógép előtt ültem és játszottam. Mint azóta minden szilveszterkor.


Nem volt semmi különös, úgy emlékszem. Annyi, hogy akkoriban talán még jobbak voltak a szilveszteri műsorok (vagy csak felnőttem).

2016. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es ez komoly vagy csak hülyèskedsz? :D
2016. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kac-kac kukac, emberek. :P :D
2016. máj. 15. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándítalak, de akkoribban elég depis voltam, szóval otthon aludtam és keseregtem, ahogy minden szilveszterkor azóta is :D


Amúgy nem hiszem, hogy nagyobb ünneplés lett volna, mint más szilveszterekkor, csak a búlvárújságokban (hol volt akkor még internet ...:D) többet foglalkoztak a világvégével, az Y2K problémával és egyéb nagy összefoglalókkal. Utólag az ilyen események mindig nagyszerűbbnek tűnnek, mint amik valójában voltak.

2016. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én melóztam, és betegre kerestem magam :D
2016. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!