Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy akik többen...

Az hogy van, hogy akik többen nekiesnek a tanárnak azok másfél év felfüggesztettet, aki meg a Margit szigeten mutogatja magát két év letöltendőt kap?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

számít a szándékosság, van-e gyereke, visszaeső.

foci eb-n is lehetne osztogatni a letöltendőket különben

2016. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
számít az előre kiterveltség
2016. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A mutogatónak már nem ez volt az első esete.

A kakóscsigás is ezért megy most dutyiba.

A tanárnak nekiesőst viszont nem értem, kiemelt személy.

Egyébként ez Magyarországon tök jellemző, hogy megverték a rendőrt? Megverték a tanárt? Megverték a mentőst?Áhh x év vagy hónap felfüggesztett, plusz 50 ezer aztán helló.

2016. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

ezen a tanárverők felfüggesztettjén én is meglepődtem.


A nőnek volt priusza is,madam volt és ezért már ült(qurvákat futatott, lehet hogy a saját lányait)


Valószínűleg a nő a testvérével azért ment az iskolába hogy megverje a tanárnőt.

vagyis előre kitervelten aljas indokból súlyos testi sértés kisérlete.(csoportosan elkövetve)

Ha nem cigányok akkor ezért kaptak volna simán 3 évet amit le is kellett volna ülniük!

Ha a tanárnő esetleg egyedűl maradt volna a két elkövetővel tuti sulyos sérülései lettek volna.

Simán adtam volna nekik 1-2 év letöltendőt az tuti.

És a másik estet is fura nekem is...

Pestiesen...

A fán a napozó csajokat nézve veret a facát, és ezért 2 évet kapott:-D

Furcsa a birósági itélkezés nálunk az biztos.

2016. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

'Egyébként ez Magyarországon tök jellemző, hogy megverték a rendőrt? Megverték a tanárt? Megverték a mentőst?Áhh x év vagy hónap felfüggesztett, plusz 50 ezer aztán helló.'


És eljutunk odáig, hogy ezeknek a pályáknak az a maradék becsülete is elpárolog, ami még van. De hívjatok pesszimistának, aki kissé negatívabban ítéli meg a helyzetet, ha én tévednék.

2016. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nálunk ilyen elmebeteg módon megy a dolog, főleg ha "kiskedvencekről" van szó.


Legalább 3 év börtön kellett volna ezeknek a "túlművelt" alakoknak!

2016. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Egyébként ez Magyarországon tök jellemző, hogy megverték a rendőrt? Megverték a tanárt? Megverték a mentőst?"


Hát szinte hetente lehet hallani ilyenekről.

2016. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 pont azt mondja, hogy gyakran megtörténik a hivatalos személy elleni erőszak mégse kapnak eléggé elrettentő büntetést az elkövetők.
2016. jún. 10. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

A farokrangato 2 evet kapott, de FEGYHAZBAN!!!


Valojaban nem tortent semmi komoly, hisz nincs aldozat. A no, akit a farol nezett, nem tekintheto jogilag aldozatnak, mert hozza se nyult. Es nem is a no vette eszre, hanem a jarorok. Ezert is engedtek el mindig eddig.


Egy dorzsolt ugyveddel jo kis zsetont ki tudna szedni az allambol a korabbi jogtalan eloallitasok miatt...

2016. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Azért ha rendőrt vernek, nem nézik jó szemmel, láttam én ott már becsületsértésért is letöltendőt...


A margitszigeti csóka azért kapott letöltendőt (meg kitiltást a Margitszigetről), mert a mostani bíró megunta, hogy ez már a negyedik alkalma volt, a tanárverés meg jogilag helyes, egy ilyen esetért ennyi jár idehaza.

2016. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!