Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok (akikből elég sok...

Jobbikosok (akikből elég sok fenn van itt a gyakorikérdések.hu-n) átszavaznátok az mszp-s jelöltre a Fidesz 2/3-d megakadályozása érdekében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 21:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnám, hogy a helyi jobbik tud annyit mozgósítani, hogy lefőzi a fideszt és az mszp-t is, akkor nem, de nálunk csak 14,valahány százalékot értek el első fordulóban, a fidesz meg az mszp jelöltje nagyon szorosan volt egymás mellett, ha ezen múlik, hogy ne legyen a fidesznek teljhatalma, és ne tudjon kontroll nélkül dönteni bármiről, akkor igen, hiszen a jobbik így is bent van és jó aránnyal, a fidesznek 13 helyet kell veszítenie, hogy ne legyen 2/3. 13 helyet meg kell óvni tőlük.
2010. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én Jobbikosként ültem a szavazódelegáltban is, de ezerszer inkább Fidesz mint mszp vagy lmp. Nekem az sem tetszik hogy a jobbik és a fidesz tépi egymást, pedig igen sok mindenben egyet értenek.

Akkor is kívánok szebb jövőt!


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:19"



Remélem sokan vagytok Jobbikosok, akik hasonlóképp gondolkoztok :)

2010. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2010-ben biztosan nem! Majd esetleg 20 év múlva, ha már az MSZP is tett le valamit az asztalra és nem csak lop, csal, hazudik!
2010. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Zenon ***** válasza:
Kizárt, ez spicli dolog volna.Csalódott vagyok, hogy az mszp elénk furakodott az első fordulóban, persze biztos nagyon megérdemelten és becsületesen... -.- '' Nem, nem szavaznék át soha, 8 év után aki nem tanult belőle...
2010. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
9%
Igen szép lenne ha végre a jóért a két párt össze tudna állni, ideológiáját megőrizve, nem koalícióban de egymással összefogva kiírtaná végre ezt a köcsög Mszp-t,egyszer s mindenkorra.Aztán meg ha ők sem jók jöhet majd a Lehet még jobban kormányozni párt is a jövőből, de én bízok bennük!:)Ne éljenek ezzel vissza, inkább éljenek vele!
2010. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

emberek fizetés képtelen az ország...


tök mindegy


nálunk nincs újra szavazás de ha lenne én vagy a Jobbikra szavazok vagy senkire

2010. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszitek, a Fidesz bratyizni fog a Jobbikkal, tévedtek, a Fidesz 2/3-al a kezében le fogja xarni a Jobbikot. Most még benyújt 1-2 mézesmadzagot, aztán jól fejbe csap. Ha esélyes a jobbikos jelölt, vagy ha lehet mozgósítani azokat, akik első körben nem szavaztak (nálunk alig volt 50%-nál több a részvétel, ez iszonyú kevés), hajrá, de nem akarok korlátlan hatalmat egy pártnak se. Az MSZP már úgyis lesüllyedt, sose kerül vissza, de arra még kihasználható, hogy ne legyen kontrollálatlan hatalom az országban.
2010. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%
Ez valami áprilisi tréfa volt, ugye?
2010. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

ne is bratyizzon a jobbikkal

vigye csődbe egyedül az országot


így is fizetés képtelen olyan megszorítások lesznek hogy jó ha kenyérre meg tejre marad


én szóltam és szólt a fidesz is


"Kiürülhet az államkassza, mire az új kormány azt átveszi - mondta szerdán a Fidesz elnöki stábjának vezetője. Szijártó Péter hozzátette: ez vészhelyzetet jelentene, amelyhez rendkívüli intézkedésekre lehet szükség. A Fideszes politikus szerint ilyen mély válságból, csak minden eddiginél nagyobb nemzeti egységgel lehet kilábalni."


legyen meg az áhított 2/3

legalább nem tudja majd másra kenni a dolgot

2010. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

NEM!


Legyen most már a 2/3, így legalább nem tudják másra kenni a mocskot.

2010. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!