Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország lakosságának...

Magyarország lakosságának főbb ideológiai irányzatának, filozófiájának milyen típusú párt felelne meg legobban?

Figyelt kérdés

Bal, jobb, liberális, kisgazda. Sokféle párt volt már hatalmon, de mind belebukott és eltűnt a süllyesztőben. A magyar embereknek az országban zömében egyféle filozófia irányába hajlik, milyen párt lenne jó ide?


Legtöbben félnek a teljes liberalizmustól, hogy a korházak is magán kézbe legyenek pl, ezért liberális párt kizárva. Az állami gondoskodás az ami a legtöbb embernek, adókedvezményekkel ami bejönne és persze állást mindenkinek magas fizetéssel. A legtöbben vallásosak vagyunk. A népszámlálás szerint keresztények vagyunk. Már most van keresztény párt a kormányban, de ez a keresztény színezet mennyit módosítana egy bal, vagy jobb illetve közép párton ? Mi lenne jó ide?


2016. júl. 7. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

A Fidesz tökéletes a magyaroknak. Pontosan olyan mentalitása van, mint a magyar embereknek általában.

Nem véletlenül ez a kormánypárt.

2016. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Bár nem túl népszerű, de úgy látom az LMP az ami ma megtestesíti ezt a legjobban. Mérsékelt, nem túl liberális nem is konzervatív viszont például a más kultúrák betelepítése ellenére van ami egyre fontosabbnak tűnik a magyaroknak és korrupciótól távol maradó, legalábbis eddig, ami a legégetőbb mindent átható probléma ma a magyar embereknek.
2016. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

#2


Szerintem te álomvilágban élsz.

Az LMP ideológiája olyan messze van az átlag magyar gondolatvilágától, mint ide Vlagyivosztok.

2016. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem egy Pax Hungarica-Jobbik-Kisgazdapart kombo jo lenne!
2016. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PM + MKKP = örök élet, ingyen sör, feltétel nélküli alapjövedelem.
2016. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magyaroknak ilyen nemzetieskedő, kereszténykedő, begyepesedett, arrogáns, pofátlan, kihanemén, "nekem több pénzem van, ezért én többet érek nálad" ideológia kell, amit jelenleg a Fidesz nyomat.
2016. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a gazdasági liberalizmusról félnek.

Annak egészen nagy támogatottsága is lenne.


A társadalmi liberalizmussal van a baj( genderizmus,multikulti...stb)

2016. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A társadalmi liberalizmussal van a baj( genderizmus,multikulti...stb)"


Igen, ezek valóban bajosak, de szerintem Magyarországon már túlságosan is átmentünk konzervatívba, amikor sorra jönnek a hírek, hogy otthon a vak komondorok kék-zöldre verik az asszonyokat, különböző híres emberekről meg sorra kiderül, hogy fiatalabb korukban végigerőszakolták a fél környéket, most meg a vállukat vonogatják és ártatlan képpel kérdezik, hogy "hát az meg mé baj?"

2016. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!