Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éli reneszánszát a...

Miért éli reneszánszát a határon túli magyarok lerománozása?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 14:45
1 2 3
 1/21 tetro ***** válasza:
36%
Nem éli.
2016. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert reneszánszát éli Magyarországon az anti-intellektualizmus.
2016. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem éli, hazudsz.
2016. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

nem-e?


"tudom most jót eltrollkodsz de az efajta helyzeteknek meg van a veszélye miután a fidesz bemondásra osztogat magyar állampolgárságot a romsziknak."


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__801..


de igazából kismillió példát lehetne hozni a független véresszájú hiperbalos oldalak komment szekcióiról

2016. aug. 10. 14:53
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

a: utálják a magyarokat

b: fogalmuk sincs a történelemről etnikai csoportokról nemzetiségiekről

c: nem utálják a magyarokat de ezért kapják a fizetésüket ha kell akkor kiállnak az mellett hogy az ég zöld

2016. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
11%
Szerintem meg kvára mindegy. Engem nem zavarna, külföldön is volt, hogy kevertek minket a lengyelekkel. Kit izgat? :)
2016. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tetro ***** válasza:
14%

14.53

ha azt mondom, hogy te egy madár vagy, akkor tombol az egymás lemadarazásának reneszánsza?

2016. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
7 nem akkor tombol ha te és még mondjuk egy rakás másik megteszi ezt valamilyen fórumokon rendszeresen
2016. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
tetro, nyugodtan írd le, hogy azért románozol, mert a fideszgyűlöleteddel most éppen az vág egybe de egyébként nem utálod a határon túli magyarokat, de kellett nekik a célkeresztetekbe kerülni :))
2016. aug. 10. 15:04
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Gyertek fel facebookra libsi csoportokba, úgy utálják a Erdélyi magyarokat pl, hogy csaucsesztku bácsit kívánják vissza. Ott az a jó, hogy látod ha megossza mit dolgozik, és azért ilyen kijelentések egy kormányhivatalba dolgozó embertől mondjuk kicsit elgondolkodtató. Ez ügye azért van mert... sajna sok a tudatlan ember. ÉS ezek szavazhatnak. Jó mondjuk én is szavazhatok, de nem lógtam töri óráról és nem vagyok pártkatona.
2016. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!