Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy gondoltok Gyurcsány...

Most hogy gondoltok Gyurcsány Ferencre?

Figyelt kérdés
6 éve , 2010-bn természetesen egy lyukas garast nem adtak volna érte és a pártjáért. Eltelt hat év. Gyakorlatilag sokminden tisztázódott, a pereknek , vizsgálatoknak vége, elmúlt az az időszak ahol ha egy légy megdöglik akor is "mer a Gyúcsá...". Van támogatottsága pl. Mintha a Fideszben is kezdenének csalódni az emberek. Ezért kérdezem, most mik a vélemények róla?

2016. aug. 16. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Nem szavaznék rá, nem érdekel a személye, nem érdekel a véleménye se, és nem gondolom hogy van bármi esélye. Szerintem vissza kéne már vonulnia.
2016. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
61%
Nincs értelme rá szavazni, túl kicsi a támogatottsága.
2016. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
36%
Én visszasírom. Sokkal jobb volt akkoriban. Az öszödi beszéd engem is felháborított a távozását akartam de látva mit művel a fidesz kicsit átértékelődtek bennem a dolgok. Ő legalább véget akart vetni a lopkodásnak és végre csinálni is akart valamit. Orbánéknak eszük ágában sincs változtatni és minden egyes újraválasztás után egyre pofátlanabbul lopnak el mindent ami mozdítható.
2016. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 tetro ***** válasza:
73%
Normálisan országban az öszödi beszéd után egy miniszterelnök lemond, és elvonul. Lehet róla vitatkozni, hogy igaza volt vagy sem, tök mindegy, ő politikailag elintézte magát. Vagy másik őt, de a lényeget számítva tök mindegy. De mégis mit várunk, ez egy következmények nélküli ország... Szerintem az öszödi beszédnél sokkal durvább derültek ki mostanában politikusokról, és mindenki ugyanolyan stabilan ül a helyén, ugyanazzal a cinikus mosollyal az arcán. Ennyi erővel még Gyurcsány is visszatérhet, hiszen itt semminek sincs következménye.
2016. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
8%
Alapvetően nem foglalkoztat a létezése, de ha megtörténne a lehetetlen, és egy korrupciómentes politikai erő jutna hatalomra, akkor a többi politikussal együtt elvárnám, hogy az ő ügyeit is vizsgálják újra, törvényes keretek között.
2016. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
72%
Most a migránskérdést nem tudná kezelni, ezért nem szavaznék rá most.
2016. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
84%
Most már csak egyszerűen lexarom.
2016. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
78%
Aki egyszer eljátszotta az esélyt, másikat nem kap.
2016. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
82%
Negatív vélemyennyel, ha nem tudok róla, akkor nem édekel h létezik
2016. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
59%

"Nincs értelme rá szavazni, túl kicsi a támogatottsága.

"


haha, meg nemmellesleg egy idióta

2016. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!