Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy panelházi...

Támogatnád, hogy panelházi lakásban lehessen nyitni kocsmát, klubbot, boltot, szórakozóhelyet, egyéb nyilvános helyet?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egy vállalkozó megvegyen egy nagyobb lakást mondjuk egy tízemeletes panel első emeletén és szórakozóhelyet csináljon belőle, egy földszinti lakásban meg mondjuk egy éjjel-nappali bolt üzemelne?

2016. aug. 18. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
NEm.
2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Íme két koncepciós rajz, hogy hogyan is képzelek el egy ilyen helyet:


[link]


[link]

2016. aug. 18. 19:19
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
És a szomszédok? Vagy te fogsz éjszaka a részegek mellett aludni?
2016. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha a vállalkozó fizet legalább a 3. szomszédig bezárólag havi 200.000et az ott lakóknak, mindenképp.
2016. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Alattunk volt egy vegyes bolt, eleinte a lakosok naívan beleegyeztek, utána évekig szívtunk vele. Mo-n a vegyesbolt lényegében talponállót jelent, reggel 6tól este 11ig itt ittak az emberek :/ semmiképp sem támogatnám soha többé!
2016. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ennek semmi értelme. A vendégek mégis hogyan jönnének be? Vagy akkor mindenkinek megadnák a kapukódot?
2016. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Szórakozó helyet nem. Kocsmát se biztos. Egy bár az egész más. De támogatnám, nem rossz ötlet.
2016. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
#7 vagyok. Kihagytam hogy esetleg kis étttermet, bármi kajáldát, gyors büfét is támogatnék. Mint a árt is , ahogy mondtam. Persze semmi éjszakai klub-ot ezenkìvül. Tehát azt...pl nem. De az ötlet nem hülyeség.
2016. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogyne támogatnám! Jöjjön a bolt, hadd essenek az árak, felvásárolom az összes lakást a tömbben, majd a boltossal "véletlenül" történik valami. Mikor az árak a helyükön vannak ismét, van egy csomó értékes lakásom!
2016. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Tuti, hogy nem (még ha fizetnének, akkor se!). A tesóméknál (igaz, nem a házban, hanem a háztól néhány méterre) van egy kocsma. Napi szinten ordítozás, vécének használják a ház falát stb. stb. Be lett jelentve már nem is tudom hány hatósághoz, de semmi nem változik évek óta. Gondold el, a legalsó emeleten lakók mennyire "élvezik" a kellemes nyári estéket...
2016. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!