Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért tartja tartósan...

A Fidesz azért tartja tartósan alacsonyan a magyar béreket hogy ezzel egy kevésbé elkényelmesedett nép legyünk mint a dekadens nyugatiak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 19:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudtam, hogy a Fidesz számfejti és utalja a magyar munkabéreket...
2016. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Tuuuudtam hogy a Fidesz még azt is értünk teszi ha szarik ránk és nem ad semmit...
2016. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
A torkánál ragadta meg a kérdés, Pelikán elvtárs!
2016. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A nyugatiak csak költekeznek ész nélkül, nem törődnek a környezetvédelemmel sem. Én még dezodort sem használok, mert tudom, hogy milyen veszélyes összetevőket tartalmaz. A nyugati autók bejövetelével is minden csőstül el lett rontva. Nekem egy kombi trabantom volt 14 évig és semmi bajom nem volt vele, tökéletesen megfelelt az igényeimnek, igaz nem a nagyzolás volt akkoriban a cél, mint a mostani korszakban. Utána lett egy wartburg kombim és az már egy új dimenzó volt a trabanthoz képest, pedig addig azt hittem, annál már nem is lehet jobb. A wartburg annyiban volt méginkább jobb, hogy kényelemsebb, komfortosabb volt és mivel a munkahelyről sok mindent elhoztam annó (szocialimus egyik nagy előnye volt:) ), így kellett a tágasabb férőhely.
2016. aug. 22. 19:38
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

A nyugatiak messze lehagytak minket a környezetvédelemben ..is...Aki nem hiszi, járjon utána!

A Fidesz azért tartja alacsonyan a béreket, hogy

1.Többet tudjon saját zsebbe rakni.

2.Mert a a birkák eltűrik.Nem kell nekik több.


Orbán megmondta, munkaalapú társadalmat akar, nem jólétit.A jólét csak neki jár, nem a társadalomnak, azoknak csak a meló, a közmunka, meg a szájuk jár.

2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Új wartburgosunk van vagy csak a régi jött vissza trollkodni?

De a lényeg a páleszt, azt el ne hagyd!

2016. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és azért lopnak hogy nekünk ne legyen mit és a menybe kerüljünk.
2016. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Ja...igen kérdező, a kommented nagyon jó, de a kérdés is...szegény nyugatiaknak van annyi pénzük hogy észnélkül költsék.. de itt vagyunk ki!! Szerencsés magyarok akik nem kapunk annyit hogy elszaladjon velünk a ló , elkényelmesedjünk és ész nélkül költekezzünk, igy normálisak maradunk! HÚÚ! Tudtuk két év hogy a Fidesz értünk lesz majd! De okos eberek vannak
2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Hogyan tartja a Fidesz alacsonyan a béreket pl. a versenyszférában?
2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Hogyan tartja a Fidesz alacsonyan a béreket pl. a versenyszférában?"


Magyarországon nincs igazi versenyszféra. Túlságosan államiasított a rendszer ahhoz.

2016. aug. 22. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!