Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális szervezetek miért...

A liberális szervezetek miért tagadják, hogy Soros György pénzzel támogatta őket, amikor ez nyilvánosan megtekinthető?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Amerikai hackerek kiszivárogtatták a dokumentumokat. De nagy részének már korábban is utána lehetett járni.

Nem értem miért kezdtek egyből gyíkemberezni meg ufózni a liberálisok amikor ezt a nyilvánvaló dolgot valaki kimondta.


A magyarországi szervezetek közt többek közt ott van a 444, index, Magyar Helsinki Bizottság, Magyar Narancs, Átlátszó, Transparency Intarnational, Political Capital Intézet, Háttér, egyéb LMBT szervezetek és szinte az összes migránstámogató és migránsokat befogadásra biztató szervezet.


Az is ott van a linkekbe, hogy hány ezer vagy tízezer dollárt kaptak.


A magyar médiumok közül is sok írt erről a dologról, ott is le van írva, hogy hány millió forintot kapott melyik liberális szervezet és milyen célból.


Nem értem miért kell még ezután is tagadni?


És most ne kezdjetek valami fideszgyűlölő fröcsögést, mert most nagyon nem erről szól a kérdés. És én sem vagyok fideszes, csak, mert kimondom ami nyilvánvaló.



#Magyarország #pénz #liberalizmus #migráció #Soros György #migráns #gyíkemberek nem léteznek #álcivilek
2016. aug. 23. 15:41
1 2
 1/14 ConnectCare ***** válasza:
79%
Ezek a szervezetek nem azt szokták visszautasítani, hogy kaptak pénzt Sorostól, hanem azt, hogy emögött valami titkos, sötét összeesküvést kell keresni.
2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gotland ***** válasza:
92%
Csak annyira tagadják, minthogy a fél fideszes vezetőséget Soros tápolta, mint a napos csirkéket.
2016. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Így van. Ez is csak azt bizonyítja, hogy Soros pénzeli a liberális szervezeteket, hiszen aki nem tudja volna a Fidesz eredetileg liberális pártnak indult. Egészen addig amíg később összefogott a KDNP-val és konzervatív párt lett, ekkor szakítottak a Soros-kapcsolattal.

2016. aug. 23. 16:46
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a hazugságot már kiírtátok tegnap és ha jól látom törölték is. [link]
2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ez is csak azt bizonyítja, hogy Soros pénzeli a liberális szervezeteket"


Ééés??? Ezt ki tagadta? Soros liberális, mégis mit támogatna?

2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4


Ez nem hazugság. Mint mondtam meg is tekinthetőek, hogy melyik szervezet hány tízezer dollárt kapott.


Az amerikai népszavás cikkel kapcsolatban ez tipikusan az az eset amikor a két szélsőséges egymást mocskolja. Az amerikai népszava szélsőliberális hírportál mocskolja a szélső cionista hitgyülis ATV-t. Természetesen egyik sem hiteles és egyiknek sem kell hinni. Se a szélsőliberálisnak se a szektapropagandistának.


#5


"Ééés??? Ezt ki tagadta?"


Szinte az összes liberális szervezet. A 444 meg indexen nem volt olyan hónap, hogy ne jelentek volna meg valamilyen irritáló cinikus gyíkemberezős cikkek Sorossal kapcsolatban amint szóba került, hogy Soros megdobja néhány millióval a szervezeteket.

Erre fő meg kiderül, hogy a 444.hu 50 ezer dollárt kapok és az index meg 7,7 millió forintot.

És még ezek gúnyolódnak. LOL

2016. aug. 23. 18:35
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

"Szinte az összes liberális szervezet."


Egyet kérek szépen forrással.

2016. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 A cikk tartalmát persze már nem sikerült megcáfolni, csak megy a személyeskedő mocskolódás. A Soros alapítványok a demokráciát, a szabadságot és az emberi jogokat támogatják. A kiszivárogtatottnak hazudott adatok szabadon hozzáférhetőek, semmilyen titkos vagy bűnös tevékenységet nem folytatnak.
2016. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy liberálisgyűlölő fröcsögés alatt ne kezdjen az ember fideszegyűlölő fröcsögést? Képzavar...


Kérdező: Onnantól kezdve, hogy kapásból migránsozol, ne várj érdemi választ. Majd ha lesz egy érdemi kérdés, akkor.

2016. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7


Tessék, itt van egy:

[link]

Forrás: Kettős Mérce (ironikus, hogy ezt a nevet választották)


#8


Már a kérdésemben levő linkek cáfolják a cikk tartalmát.


"A Soros alapítványok a demokráciát, a szabadságot és az emberi jogokat támogatják."


Érdekes, hogy ezeknek az alapítványoknak az az egyik fő jellemzője, hogy: "Járassuk le aki nem ért egyet velünk" meg, hogy "Tíccsuk be a fasiszta jóbikot, mert nem ért egyet velünk".


Az USA-ban igazi demokrácia van (egyelőre). Ott még a ku-klux-klánt és az amerikai náci pártot sem tiltotta be senki. Ellenben ha itt valaki Árpádsávos zászlót visz akkor egyből maga a megtestesült sovinizmus a liberálisok szemében. A Gárdát is ezeknek a demokratikus szervezetek a hozzájárulásának köszönhetően tiltották be.


A szélsőliberális amerikai népszavát pedig nem tudom komolyan venni, ahogyan a cionista hitgyülis szekATV-t sem.


#9


Elmondtam és alátámasztottam azt, hogy Soros pénzeli a liberális szervezeteket. Ha ez liberálisgyűlölő fröcsögés, hát egye fene...


"Onnantól kezdve, hogy kapásból migránsozol"


Te vagy aki kapásból migránsozik, mert ezt leírtad. Ideáig én nem migránsoztam. Csak kimondtam, hogy Soros támogatja a migránsokat befogadásra biztató szervezeteket. Mi ebben már megint a gyűlölködés?

2016. aug. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!