Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "függetlenék" miért nem...

A "függetlenék" miért nem dobtak össze 15 millió ft-ot anno a 2008as szoci népszavazási kampányra reagálva?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit elnézted a naptárat, buci, mert ha jól sejtem nem a vizitdíjas népszavazásra akartál utalni :DDDD


Amúgy te miért örülsz annak, hogy csóró, magyarul beszélő románok ingyenes utazgatását finanszírozzák a te pénzedből és hogy ők dönthetnek arról, hogy ki vezesse a mi országunkat?

2016. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!

fejtsd már ki, mire gondolsz, mert ez így nem érthető!


kik azok a függetlenék akik összedobtak 15 millát? miért kellett volna a vizitdíj kérdésben kampányolni a szocik ellen, mikor ezt megtette a fidesz?


nem igazán értem mit szeretnél megtudni....

2016. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valaki nincs oda egy bizonyos pártért, attól még simán lehet független az összes többitől. Ha szerinted valakinek mindenképp kell egy pártot birkaként követnie, akkor minimum megkérdőjelezhető az elmebéli képességed.
2016. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te mindent csak gyűlöletből vagy képes észleni, vagy néha képes vagy szeretni is valakit. Nem haszonlesésből, csak úgy. Mert az jó. Vagy ezt se ismered?
2016. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!