Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma hogyan lehetne jól megszerv...

Ma hogyan lehetne jól megszervezni egy lázadást az Orbán és Lázár vezette populista illiberalizmus ellen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 21:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem jobboldali lázadás lenne, hanem a liberalizmus szellemében történne.
2016. aug. 31. 21:35
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minimum kellene egy hiteles vezető, jó program és olyan képesség, amivel tömegeket tudna megmozgatni.
2016. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
A szó szoros értelmében vett lázadás bűncselekmény és lecsuknak érte. De ha választáson akarsz indulni és így lázadni, azt lehet, csak szavazzon is rád valaki.
2016. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Először mindenképpen megvárnám, amíg a mélyszegénység olyan szintet ér el, hogy a legtöbb ember rádöbbenne, jobb ma egy forradalom, mint holnap egy éhendöglés. Utána már nem lesz nehéz, csak megfelelő vezetők kellenek, akiknek jó stratégiai és taktikai érzékük van, és rendelkeznek katonai tapasztalatokkal is. Az, hogy "végigtoltam a redalertet az oroszokkal, építek construction jardot meg barackot, gyártok Kirov reporting léghajót meg tankot", az nem elég.
2016. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy.

A magyaroknak nem kell a liberalizmus.

2016. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz, nem szeretem a Red Alertet :)
2016. aug. 31. 21:47
 7/21 A kérdező kommentje:
Az SZDSZ miatt az emberek teljesen félreértelmezik ma Magyarországon a liberalizmust. Erre még pluszba rátesz az is, hogy mióta Victorianus meg Jannus császárok hatalmon vannak állandóan a liberálisokat hibáztatják mindenért, így még azok a híveik is utálják a liberalizmust, akik nem is tudják hogy mi az.
2016. aug. 31. 21:49
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
A liberalizmus minden országban olyan, amilyen nálunk az SZDSZ volt, tehát nem értem, hogy mit értelmeznek annyira félre.
2016. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
A lakosság többsége olyanná vált hogy ha kap közmunka bért akkor már elégedett mert nem hal éhen. Vagy a nyugati bér ötödével is maximálisan elégedett mindenki. Ilyen feltételekkel akarsz lázadást bármi ellen? Éhendöglés határára meg nem valószínű hogy jut az ország mert külföldi befektető mindig lesz itt. Az meg nem számít a magyarnak ha például egy húsgyárban napi 10-12 órát kell vértől és zsírtól fröcsögő húst aprítania futószalag mellett minimálbérért, sőt örül hogy van melója. Az elmúlt 50+30 év agymosása sikeres volt.
2016. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az már 100 százalékosan biztos, hogy a FIDESZ-KDNP megbuktatása után a Jobbik és a náci oldalak betiltása az első intézkedéseink között lenne (jó tudom ez nem valami liberális, de veszélyesek a demokráciára nézve).


A foci támogatását leállítanánk, hogy olyan sportokat támogassunk, amikben sikeresek vagyunk (bár az EB-n tényleg szépen teljesítettünk, ahhoz képest amit vártam).


Az EU pénzekből az iskolákat és kórházakat fejlesztenénk.


Jól tanulóknak, sokkal nagyobb ösztöndíj, ha az anyagi körülményei igénylik.


Vállalkozásokra ösztönözni az embereket.


A dízájnerdrogok előállítóinak és terjesztőinek életfogytiglani börtönbüntetés.


A minimálisan káros anyagok (mint az LSD) legalizálása.

2016. aug. 31. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!