Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobb hely lenne,...

Magyarország jobb hely lenne, ha több lenne az introvertált ember és kevesebb az extrovertált?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom,én valahol félúton vagyok a kettő között.Azt azért kétlem,hogy akkor lenne jobb hely az ország,ha több nehezen barátkozó,magába forduló ember lenne.
2016. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha egyáltalán ezen múlik, az esetben ellenkezőleg. Minden jó helyzetben lévő társadalom nyitott, és tagjai zöme is.
2016. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Az extrovertáltak már külföldön vannak. Tehát itthon több az introvertált, de egy cseppet sem lett jobb a helyzet...sőt!
2016. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az extrovertált emberek nem törődnek másokkal, nem figyelnek oda az igényeikre, önzők, ravaszak, bunkók, mindent összecsapnak és nincsenek mély gondolataik és érzelmeik.

Olyan igazi prolik.


Sokkal jobban szeretnék csendesebb, nyugodtabb, őszintébb, kedvesebb emberek között élni.

2016. szept. 7. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha a fogalmakkal se vagy tisztában, minek teszel fel ilyen kérdést?!
2016. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jobb hely lenne, mert kevesebb lenne az ego-szennyezés.
2016. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
#4:Csak azok a csendesebb,őszintébb,kedvesebb(?) emberek, esetleg nem kíváncsiak rád,mert sokkal inkább "magukba fordulók",nem igénylik a társaságot,stb.
2016. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
A kérdező egy bolond, valahol hallotta ezt a kifejezést, és azóta nap mint nap ezekkela szavakkal ír ki kérdést. Pedig azt sem tudja mit jelent
2016. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hol írok ki kérdést nap mint nap?
2016. szept. 7. 14:23
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, mert az introvertáltak között arányaiban több az intellektuális, intelligens ember, mint az extrovertáltak között. (Tudom, nem minden extrovertált hülye, és nem is minden introvertált okos, csak általánosságban mondom, hogy értelmesebbek az introvertáltak, mert többet gondolkodnak a komolyabb dolgokon.)
2016. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!