Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél a Jobbik attól hogy...

Miért fél a Jobbik attól hogy érvénytelen lesz a népszavazás?

Figyelt kérdés

Magyarország lenne az ELSŐ AZ EUBAN aki lemond a szuverenitásáról, de ez a magyar emberek döntése.


Ha olyan hülyék a magyar emberek hogy a kétfarkú mszp koalíció hazaáruló politikájára hallgatnak akkor kapják meg amire szavaznak vagy éppen nem szavaznak.

Döntse el az Eu hogy kiket telepítsen ide.



Lehet hogy Október 2-án fogunk lemondani a demokráciáról? És másoknak adjuk a döntési jogot magunk felett?



2016. szept. 15. 16:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Itt hebegnek habognak fel s alá, hogy hát semmi értelme ennek a szavazásnak stb. De hát ott van a kérdés, nem mellébeszélés kell, hanem arra válasz. Ha nem szégyenlik azt mondani hogy igen, akkor tegyék azt, de ne mellé beszéljenek.
2016. szept. 15. 16:08
 2/18 A kérdező kommentje:
A magyar emberekre kellene hagyni a döntést, ha őket nem érdekli, akkor adjuk el a szuverenitást, demokráciát, mindent. Ha a többség ezt akarja miért ne történjen ez? Mi a baja ezzel a Jobbiknak?
2016. szept. 15. 16:09
 3/18 Gotland ***** válasza:
82%

Hiába sírsz, játszod a hülyét, itt van a videóban minden, feketén-fehéren a népszavazásról:

https://www.youtube.com/watch?v=t122PBrI0ic

2016. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, most őszintén válaszolj!

Ha a NEM lesz többségben, lesz is ennek valami látszata, eredménye, szerinted a büdös életbe nem jönnek majd a migrének?

Ha akarnak, úgyis átjönnek Magyarországon!

Meg egyébként sem Magyarország a céljuk!

Csak IDEIGLENESEN maradnak itt Magyarországon!

A referendum nem az "illegális bevándorlók kötelező betelepítéséről" van szó, hanem a menedékkérők ideiglenes elhelyezéséről!

Ha valamelyik menedékkérő kérelmét elfogadják és megfelelnek a kritériumoknak, akkor tovább mehetnek az EU valamelyik országa fele, de nem Magyarországra!

Akik kérelmét elutasítják valamilyen oknál fogva, azt visszatoloncolják oda, ahonnan jött!

A Fidesz szándékosan kelt félelmet, ugyanis nem több százezer "illegális bevándorlóról" van szó, hanem csak néhány ezerről!

Egyetlen menekült nem akar Magyarországon maradni!

2016. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 16:15


Az a kérdés hogy:

,,Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"


Erre kell válaszolni, nem mellébeszélni, és habogni hogy hát ez semmire nem jó, s hogy hát így s amúgy is úgy.



Mi van akkor ha semmire nem jó? több milliárdot belepocsékoltak ebbe. Akkor már annyira veszem a fáradságot hogy elmegyek szavazni. Ha hülyeség ha nem, megkérdeztek, és válaszolok, mert így illik.

2016. szept. 15. 16:21
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

A 4-es világosan leírta a helyzetet. Az EU Parlament nem veszi és nem is veheti figyelembe az eredményt, akármi is legyen az. A magyar EU-s képviselők szavazhatnak majd igennel vagy nemmel, ha az EU Parlamentben lesz a betelepítésről szó!

Ha nem lesz eredményes a népszavazás, az nem jelenti azt, hogy az ország lemond a szuverenitásáról, mert semmi jelentősége a szavazásnak.

De ahogy előttem írták, ha be is telepítenének migránsokat, nem maradnának Magyarországon.

A demokráciáról pedig már 2010-ben lemondtunk.

2016. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2018-ban dönthetsz arról hogy ők legyenek-e hatalmon, de ez most nem az a szavazás. Ha szerinted hülye kérdés, akkor válassz olyat aki értelmesebb kérdéseket tesz fel. Én se a Fideszre fogok szavazni.
2016. szept. 15. 16:22
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"Erre kell válaszolni, nem mellébeszélni"


Én már világosan válaszoltam és nem beszéltem mellé!

2016. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
A baj ott van, hogy erre a kérdésre NEM lehet értelmes választ adni. Megkérdeznek arról is, hogy akarom-e, hogy orosz, kinai, határon túliakat telepítsenek az országba és támogassák őket az adó forintjainkból? Mert ez nincs benne a kérdésben.
2016. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
#3: Pont készültem belinkelni, de észrevettem, hogy te már megtetted.
2016. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!