Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a Janiczák Dávid jobbiko...

Ki ez a Janiczák Dávid jobbikos polgármester?

Figyelt kérdés
A HírTV-ben láttam szeptember 17-én egy vele készült interjút, mint Ózd polgármesterével. Teljesen le vagyok döbbenve, eddig nem foglalkoztam a jobbikkal egyáltalán, de ez egy értelmes, intelligens, látszik, hogy akarja, látszik, hogy nem egy trónszékbe kapaszkodó típus. Ilyenek is vannak a jobbikban? Hát, ehhez képest az Mszp egy süllyedő hajó, mert az mszp nem nagyon tud felmutatni ilyen értelmes, intelligens, normálisan beszélő, nyugodt politikust. Azt hiszem, nem véletlen a közvéleménykutatási adat, hogy az mszp a fasorban sincs a jobbikhoz képest. Miért nincsenek az mszp-ben is ilyen világra való modern szemléletű politikusok akik a valóságban élnek és nem csak az orbáni rendszer folytonos zsigeri tagadásával vannak elfoglalva?

2016. szept. 17. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Hűha, van egy polgármester aki bejön neked és egyből a jobbik a sztár?
2016. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes,intelligens,normálisan beszélő,nyugodt ember,minden pártban van.A kérdés csak az,hogy hány és mekkora a befolyásuk a párt vezetésében.
2016. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Én Ózdi vagyok. Amióta megválasztottuk (sajnos én is rá szavaztam - bár ne tettem volna) semmit nem csinál!!!!!


Piti dolgokkal foglalkozik például kivit az egyik öregek otthonába 10 kiló málnát és szétosztotta - ezt "nyomta" a helyi média KB 2 hétig, hogy micsoda "nagy" tettet hajtott végre.


Sokan kiábrándultunk már belőle. Ha más jobbikos illetőségű polgármester jelölt indulna a következő választáson nagy valószínűséggel rá szavaznék de erre a figurára már biztos nem! És sokan mások sem!


Hazudott!


Azt ígérte a kampányban, hogy van két vállalat amely Ózdra jön és már a régi ruhagyár épületét is megnézték ahol lesz majd az új vállalkozás amely induláskor legalább 100 embert foglalkoztat. A választások után kiderült, hogy csak KAMU volt az egész! Egyetlen új munkahely nem létesült a megválasztása óta. Egy ismerősöm aki a helyi TV-nél dolgozik elmondta, hogy cenzúra van a tévénél minden híradóban legalább egy "jó cselekedetet" le kell adni a polgármesterről. Olyan fotókat és híreket kell közölni a hely újságban amit a polgármester hozott létre a megválasztása után a város pénzéből amin "sztárként" mutatja be és a rossz dolgokat például Ózd romló pénzügy helyzete az elmúlt egy évben tilos közölni.

2016. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilván a csalódottság oka az, hogy akkor tudja mindezt elérni majd ha a jobbik kerül kormányra, nem? Hiszen a kormánypárti polgármestert nem véletlenül váltották le hiszen ő nem vitt oda semmit a jelek szerint. Vagy mégis?
2016. szept. 17. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ismerem, de ez a nyilatkozata azért bejövős:


"Attól mindig ideges leszek, ha úgy jönnek ide hozzám, hogy huszonnégy éves vagyok, négy gyerekkel, adjál segélyt, miközben az illetőnek öt általános a legmagasabb iskolai végzettsége. Ilyenkor megkérdezem, hogy melyik gyereket csináltam én, és hogy a saját életvitelének felelősségét miért akarja feljebb tolni a városvezetésre, a polgármesterre. Visszakérdezek, hogy miért nem tanultál az iskolában, miért nem szereztél rendes szakmát? Néhány évvel ezelőtt magam is kerültem nehéz helyzetbe, nem volt munkám.

Elmentem pizzafutárnak, és naponta kétezer forintot kerestem, de este kilenckor nem mondtam, hogy bocs, ennyi pénzért nekem már lejárt a munkaidőm. Aztán egy díszítőkovács mellett vertem a vasat, harminc fokban, napi háromezerért, és itt se nyavalyogtam, mert arra gondoltam, hogy a Jóisten majd megsegít a szorgalmamért."

2016. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
ő egy jó arc aki komoly eredményeket mutat fel, ellentétben a sípítozó naplopó csicskákkal amiből itt is van rendesenn.
2016. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

""ő egy jó arc aki komoly eredményeket mutat fel,""



Mik azok a komoly eredmények?

2016. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Közbiztonsággal még csinálhatna valamit, mert nem érzem magam teljesen biztonságban.
2016. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

a 3. válaszolónak teljesen igaza van. én is ózdi vagyok sajnos... és hát aligha lett jobb a város helyzete.. sőt még talán rosszabb lett.. apám egy cégnél dolgozik es mégkevesebbet hoz haza mióta uj a polgi.

hazudos nagyon semmi nem történt meg a városban amit igért . ha a jobbik lenne a fidesz hatalmi státuszán akkor ugyan az lenne szerintem de hogyha kicsit pozitívabban közelítjük meg a pártot lehet hogy jó lenne csak ugye nem a jobbik a kormánypárt nincs elég lóvé.. de ha lenne lehet hogy ózd is jobb város lenne

2017. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintetek tényleg a Városházán dől el, hogy a helyi magánvállalatoknál mennyit kerestek?
2018. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!