Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van Magyarországon normális...

Van Magyarországon normális párt, amire érdemes szavazni? Lesz itt valaha jó élet?

Figyelt kérdés
Vagy inkább lépjen le az ember?
2016. szept. 21. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha azt hiszed, a párton múlik milyen életed lesz, akkor soha nem lesz jó életed. Nemcsak itt, de külföldön sem.
2016. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Sorrendben:

1. Van.

2. Ha azt választják, lesz.

3. Az is megoldás...sokan választották, mert látták, hogy a "jó élet" az ő életükben ez nem fog bekövetkezni.

2016. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A normális pártok be sem tudnának jutni a parlamentbe, mert ahhoz normális, tajékozott valasztók kellenének.
2016. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik pártra érdemes szavazni, amelyik még nem volt hatalmon.
2016. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1


Igen, egy ország vezetésén múlik, hogy az adott országban milyen az élet. Amerre a vezetők terelik a történéseket, az fog jelentkezni mindenki életében. Ez így működik.

2016. szept. 21. 10:10
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

"Igen, egy ország vezetésén múlik, hogy az adott országban milyen az élet."


Nem. A választókon, az embereken múlik, hogy milyen az élet egy adott országban. Mindenki szereti az aktuális problémák miatt az aktuális hatalmat hibáztatni, de azt meg mi választottuk. Most aktuálisan például már másodszor. Tehát mi alakítottuk így...

2016. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2016. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
a jóbbik a hitteles és jó! szebb jővöt! üdv erdélyböl!
2016. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én nem éltem rosszul a baloldali kormányok alatt sem, és ma sem élek rosszul. Az igaz, hogy tojtam a politikára, és kormányoktól függetlenül dolgoztam, mint az állat, hogy a céljaimat elérjem, és a vállalkozásomat felfuttassam. Szerintem 90%-ban egyénfüggő a siker. A kormányok csak könnyíthetik, vagy nehezíthetik a hozzá vezető utat. Én nem hagytam egyiknek sem, hogy miattuk legyen szar az életem.
2016. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
A jobbik abszolút hiteltelen...szerencsére törpülnek ők is. Üdv Magyarországról!
2016. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!