Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem adnak...

A magyarok miért nem adnak bizalmat a Jobbik-nak? Miért hiszik még mindig azt, hogy egy szélsőséges párt?

Figyelt kérdés

Egészségügy, oktatás, korrupció a három fő megoldandó probléma szerintük, ami tényleg így is van. A Fidesz pedig Magyarország iszlamizációja ellen kelt gyűlöletkampányt, ami azért vicces mert azon az 500 menekültön kívül akik ott vannak Vámosszabadi menekülttáborban nincsenek is és nem is akarnak idejönni.

Az emberek mégis a Fideszre szavaznak, miért?


2016. okt. 10. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Én pont azért nem bízom a jobbikban, mert amennyire álradikális volt, most annyira álközép. Az a vicces, hogy hungarista ismerőseim már jó pár évvel ezelőtt megmondták, hogy ezeknek csak a hatalom számít. Még a saját bőrüket is lenyúzzák érte! Ez csak azért lehetséges, mert soha nem is volt igazi identitásuk. Előbb szavaznék a munkáspártra, mert azok legalább önazonosak!
2016. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Én semmilyen oldaliként egyre jobban hajlok a Jobbikra való szavazásra. Az MSZP-nek volt lehetôsége bizonyítani, nem sikerült, szemét banda. A Fideszt mindenképpen le kell váltani, mert egyszerûen egy maffiakormány. A Jobbik jó alternatíva lehet. Utánanéztem a programjuknak, a párttagoknak, néztem parlamenti vitákat Vonával, és azt kell mondjam, hogy sokkal egyenesebb, szimpatikusabb embernek tûnik, mint viktor, vagy akár fletó.

Akik meg azt állítják, hogy náci párt az nézzen utána... Közel sem náci párt, szimplán konzervatívak, és ki merik mondani a cigánybûnözés szót. Nem akarják ôket kitoloncolni, meg korlátozni, csak dolgozni akarják küldeni azt a réteget, amelyik segélybôl akar élni. Ez rasszizmus? Nem hiszem. Nekem is van nagyon jó cigány barátom, normális dolgozó családból, és ezzel semmi baj nincs, de sajnos attól még létezik a jelenség. Ja és a Jobbik vezetôi nem állandóan a jobboldali propaganda szövegekkel hülyítik a népet, hanem a valós problémáról beszélnek, mint a korrupció, eü stb...

Azért mert van pár árpádsávos, tarkopasz, bakancsos fasiszta aki a Jobbikra szavaz, attól még a Jobbik nem lesz fasiszta párt.

2016. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Molyember ***** válasza:
44%
A Fidesz bebizonyította, hogy nem lehet hatalmat adni jobboldali politikusoknak, mert még a balosoknál is trógerebb banda.
2016. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg azt hiszed, hogy ha a Jobbik hatalomra kerül akkor majd egy csettintésre megszünteti a lopást és a korrupciót? A korrupció az pont egy olyan probléma aminek az orvoslására az egész országhoz szükség van. Azt nem tudja egy ember vagy egy párt felszámolni csak úgy akármennyire is elszántak. Nem, ahhoz az egész népnek kell elszánnia magát és kell megváltoznia nem pedig egy párttól várni a megváltást mintha Jézus Krisztusok lennének a párt tagjai.


Nem szeretem Gyurcsányt idézni de ahogy az öszödi beszédben mondta: ''Az nem reform, hogy mások változzanak meg!''

Szerintetek a németek vagy az osztrákok vagy a szlovének azért élnek jobban, mint mi mert olyan faxa kormányuk van? Nem, hanem azért mert a nép is tesz érte. Ez nagyon közhelynek hangzik de igaz, mindenki nézzem magába és döntse el hogy ő megtesz e mindent hogy itthon jobb legyen és csak azután kritizálja a kormányt és a parlamentet az ugyanis csak látlelet az országról meg mindarról ami az országban folyik. De mint mondtam ehhez mindenkinek változnia kell és nem mástól várni a segítséget.

2016. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Baluba ***** válasza:
92%

Egyrészt pont azért, mert borzasztóan hataloméhesek, és minden ennek vetnek alá. Ugyan ez a legfőbb gondom a Fidesszel is.

A másik, hogy én azon kevesek közé tartozom, akik elolvasták a programjukat, és elborzadtam a sok káros, logikátlan, valóságtól elrugasztkdott elképzelés láttán.

2016. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz őket komolyan venni, hiányoznak belőle az igazi szakértők akik mondjuk végigvinnének egy oktatásreformot. Meg úgy alapból egy maradi pártnak tartom őket, nem hiszem hogy bármivel előrébb vinnék az országot mint mondjuk a fidesz.(Nem voltam szavazni mivel nincs kire.)


Láttam 1-2 vitát már jobbikostól, és tolnom kellett pár facepalmet közben. De pl friss dolog az is amit az MKKP-vel csináltak, sunyi féreg módon megszavazták hogy megbüntessék őket a népszavazásos appjuk miatt, amit én baromira szánalmasnak tartok, fideszből pont az erőltetett illiberális kontroll miatt hányok, de a jobbik is 1:1-ben ezt az irányvonalat képviseli.

2016. okt. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
2022 - Na gyerekek, végre megnyertük a választásokat! Most már mi is nemzetiesíthetjük a közpénzeket, ahogy a Fidesz csinálta eddig!
2016. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert már 6 éve tudják, hogy milyen az, amikor egy nemzeti párt van kormányon.

Minden közpénz nemzetivé változik és a nemzeti vezetők nemzeti bankszámláira kerül, hogy még nemzetibb legyen az ország.

Természetesen, közben a nemzeti Magyarországon nem létezik korrupció, mivel a Nemzeti Magyar Nemzet Nemzeti Magyar tagjai képtelenek a korrupcióra, hiszen a Magyarok az egy erkölcsös, becsületes, jó- és tisztalelkű nép, akik képtelenek a lopásra.

Mindenki, aki mást állít, az egy ballipsi, zsidó, illumináti, nyugati imperialista, stb-stb.


Szóval nem, nem kérünk a Jobbikból. Ha győznének, akkor az úgy történne, hogy átállna hozzájuk a jelenleg fideszes réteg. Nekik pedig pénz kell, lopni kell.

2016. okt. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a média démonizálja a Jobbikot. Ha holnap Vona Gábor szivárványos zászlót lengetve, "I love gypsies" feliratú pólóban jelentené be, hogy a Jobbik nagyszabású holokauszt-megemlékezést szervez, akkor is nácinak tartanák őt is és a pártot is.
2016. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Nézd én most balra szavazok de semmi sem akadályozna meg a jobbra szavazásban esetleg a jobbikban sem, ha vállalható lenne. De túl sokat hibázott egyrészt. Teljesen mindegy milyen szövegkörnyezetben zsidózott, de zsidózott,cigányozott , b#zizott. Ezeket nem nézzük el pláne hogy tagadják hogy ez így vállalhatatlan. Másrészt pökhendiek, ők mindenhez értenek más semmihez, ő már kánaánt teremtett volna az MSZP idején is. Le akarnak csukatni minden ellenfelüket, parlamentben évekig nem viselkedtek meg ilyenek.

Ezekután nézd el nekem ha szélsőségesnek tartom és nem bízom benne.

2016. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!