Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Gotland kérdése:

Mi a véleményed erről a videóról? (Bevándorlás, iszlám, köztévé)

Figyelt kérdés

Azok, akik ahhoz is kevesek, hogy teljesen megnézzék, azok ne is válaszoljanak, hiszen már eltérnének a kérdéstől.


https://www.youtube.com/watch?v=LS9aK_tLJGw


2016. okt. 13. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

láttam már egy két videót a csávótól, nem tudom eldönteni, hogy direkt keveri a szezont a fazonnal, vagy rájátszik...


szerinte a szír étterem az egyenértékű, mint amikor 1300 írástudatlan, nyelvet sem beszélő embernek kellene munkát, megélhetést adni, hogy legalább a startvonalon ne zárják ki a társadalomból magukat és szoruljanak gettóba

2016. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy te leszel az első, aki még annyira sem képes, hogy végig nézzen egy videót, és az alapján válaszoljon.

Nyugi, az értelmesebb emberektől várom a válaszokat, nem a bérkommentelőktől.

2016. okt. 13. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

a kérdésemre meg nem is válaszolj


várd meg amíg egy hozzád hasonló vörösszemüveges beírja hoy hahahaha ahatalams paródiája a diktátorbáni rencernek hahah xd

2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy rajtatok kívül senkit nem érdekel.
2016. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a te kedveért végignéztem.


Pár tévhitet eloszlat (bár kétlem, hgy egy átlag jobbert meggyőzne). A lényegi kérdéseket azonban sajnos nem érintették, mert bármennyire is összemosta a kormánykommunikáció az iszlámot a bevándorlással és a terrorizmussal, Orbán többször kijelentette, és az értelmesebb jobberek is tisztában vannak vele, hogy nem a nomrális muszlimokkal van baj, hanem a szélsőségesekkel.


Én vagyok itt a Gyakorin az egyik legnagyobb migránssimogató, de az igenis probléma, ha ellenőrizetlenül jönnek be milliók. Ez az baj, hogy elbeszélünk egymás mellett gyakran, mert a jobberek is ugyanazokra gondolnak min mi libsik, csak ők bevándorlókat, menekültket mondanak, ami félrevezető.

2016. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy propaganda film. Az "imám" még talán el is hiszi', amiket mond.

Hallgasd meg az arab imámokat - a youtube-on találsz éppen eleget.

2016. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!