Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi Kossuth téri fütyülő...

Árokpart kérdése:

A tegnapi Kossuth téri fütyülők, amellett, hogy illetlenség volt amit tettek nem érezhették előre, hogy eleve "öngól" lesz a vége az akciójuknak?

Figyelt kérdés
Az nem is kérdés, hogy egy nemzeti forradalom 60-ik megemlékezésén több mint illetlenség ilyet csinálni. Viszont nézzük a taktikai részét. Ha úgy érezték, hogy jelentős támogató áll mögöttük és valóban egy masszív céllal lépnek fel esetleg még akár kormányt vagy rendszert váltó szándékkal miért nem pl. tegnap este mondjuk 8 órára tették szimbolikus szándékkal mikor 60 éve ugye este fáklyákkal gyűltek össze a Parlament előtt. Mert egészen biztos, hogy sokkal hatalmasabb hatást váltott ki és az emberek ösztöneit ismerve, a 60-ik évforduló estéjén még akár ha intelligens emberek lettek volna szerintem kimentek volna mellettük az emberek. Bár ilyenkor az is kérdés, hogy ott tudták e volna tartani az embereket sokáig, mert ahhoz is szervezettség kell, kellett volna. Kinek mi erről a véleménye?
2016. okt. 24. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden meglehet tegnapról említeni, hogy mi nem volt illő.


A cél nem az volt, hogy Orbán Viktor meghallja őket. Ezt este nyolckor elég nehéz lett volna elérni.

2016. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodjatok meg, szerintem a kormány tanult ebből az ünnepségből és 2017 március 15-én már csak párttagsági könyvvel lehet belépni a Magyar Nemzeti Múzeum körüli utcákba.
2016. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
73%-as elmesélnéd, hogy miben más Október 23.-a, mint Március 15.-e? Akkor miért lehetett megzavarni és kifütyülni a miniszterelnököt?
2016. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja és persze, a nemzeti ünnepek tönkrebaxásának is hagyománya van már. És szerintem, nem a baloldal volt, e hagyomány megteremtője.
2016. okt. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

"illetlenség volt "

Már az illetlenség volt hogy csak fideszes mehetett be a Kossuth térre, arra az állítólag állami rendezvényre ahol viktor és a lengyel haverja a duda dumált csak.

2016. okt. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem pontosan tudták, hogy majd kiosztanak nekik néhány pofont, és épp ez volt a céljuk: hogy most lehessen nyafogni, hogy őket ott "báncsák".
2016. okt. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

3:

Amikor még csak 8 éves voltál, a te elvtársaid ennél sokkal cifrábbakat csináltak ellenzékben. Gondolom azokat is elítéled, meg ők is libsik voltak, ugye?

2016. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem alapvetően az volt illetlenség, hogy egy moszkvabarát, autoriter vezető kiáll arra a térre beszédet mondani, ahol fegyvertelen tüntetőket géppuskáztak le 60 évvel ezelőtt.


Minden magyar hazafinak fütyülnie kellett volna.

2016. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

"Ja és persze, a nemzeti ünnepek tönkrebaxásának is hagyománya van már. És szerintem, nem a baloldal volt, e hagyomány megteremtője."

Milyen kormány is volt hatalmon, amikor a "rendőrök" rátámadtak a békés tüntetőkre, és kilőtték ártatlan emberek szemét?

2016. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8:

A magyar hazafiak közül aki ott volt, fütyült is...

2016. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!