Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csináljunk egy öröm koncertet,...

Csináljunk egy öröm koncertet, ahol 2 oldat kórus kiabálja hogy "éljen Orbán a megváltó! ", mert újabb sz*ros 4 évnek nézünk megint elébe?

Figyelt kérdés
Meghívunk mindenkit. Obamát, és még sorolhatnám nagy partit rendezünk a Kossuth téren hogy megint 4 sz*r év következik. LESZ ITT MINDEN BRAKE,PIA,STB... CSAK ÜNNEPELJÜNK,HOGY MEGINT ELK*RTUK!NA?
2010. ápr. 27. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha neked Orbántól sz*rnod kell, hát sz*rjál tőle. Én inkább örülök.
2010. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Jíjjá isz Jobbikosz!
2010. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
"Jíjjá isz Jobbikosz!" Telőbb tanulj meg értelmesen írni,és gondolom ha írni nem tudsz akkor az abc-t sem ártana megint felelevenítened....Idióta:)
2010. ápr. 27. 08:55
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Majd a Vidám Vasárnap kórusa megcsinálja az ott ülőkkel együtt, ők is olyan birkamód tapsikolnak, mind Viktorka talpnyaló választói.
2010. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Ha komcsi vagy,akkor inkább sírjál!
2010. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szerinted nekem is jó volt az előző 8 év,azért van ott az újabb?:) olvass és utána kommentálj...nevetek rajtad XDD
2010. ápr. 27. 09:14
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
Neked sem volt jó,de mivel komcsi vagy,csak sírjál!
2010. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
09:21 - Figyelj, Öregem, én nem vagyok komcsi, és nem bízok a Viktorékban, nem örülök ekkora hatalomnak (azért remélem, kicsit megszorongatják a mogyoróikat, nehogy elszálljanak a magas lóval), de te mit fogsz csinálni, ha kiderül, hogy nem jobbak, mint az eddigi? Csak érdekel, nem jóslat, de van egy megérzésem, hogy vagy nem fognak ők se csinálni semmi érdemlegeset (a saját bukszájuk megtömésén kívül), vagy úgy lesznek kénytelenek meghozni az ország érdekében döntéseket, mint ha a fogukat húznák (és húzni fogják, mint a rétest...).
2010. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha már komoly baj van,drasztikus beavatkozásra van szükség.A Jobbik ezt nem tehette volna meg,mert leszavazzák.Hát erre kell a 2/3.
2010. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mszp-sek mikor adjátok fel?
2010. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!