Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz 2018-ban a Jobbikra?

Ki szavaz 2018-ban a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás céljából.

Van aki a Fideszre vagy más pártra szavaz?

Irja meg miért!



2016. nov. 7. 19:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%

Hát én nem, az tuti.


Orosz barát pártra soha!

2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%
Én és a környezetem. Mert.
2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
29%
Én a Fideszre fogok.
2016. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
42%
Jobbik!
2016. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
48%
Én igen. Elég volt a baloldalból meg a fityeszből. Csak rombolni tudnak ezek a hungarofóbok.
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%

A Baloldali összefogásra szavazok. Mert már tisztábban látok mint 6 éve...sajnos... Az embernek elfogulatlanul kell döntenie, és sajnos ez a lehetőség. Nem azért de Gyurcsányt a hátam közepére kívántam néhány éve...Istenem mi volt a büntetésem... Végig kell lesnem ahogy a Fidesz rangon aluli módon eztet műveli...Minden határt átlép amit lehet és a nép csendben ül és ezt tűri... Szemenköpi a jobboldaliságot, a baloldaliságot, egyáltalán mindent, elveket a mikhez egykor még volt is valami köze... Napraforgó bandát teremtett lehengerlő korrupciót, belekontárkodott a jogállamba és már megint ezt teszi, felvásárolja a tv csatornákat, mocskos propagandát folytat, belemagyarázná a fejekebe hogy jobban élünk mint Gyurcsányék alatt, közben nől a szegénység , az alsóbb rétegeket leköpdösi, a volt miniszterelnökeinket Hornt, sőt olykor Antallt is szarba nézik, aki pedig valóban jobboldali volt, és, áhh...kár is sorolni, úgy is idegyűlnek a jómadarak mindjárt leugatni...



A Jobbik akkor jöhetne szóba ha nem lenne vállalhatatlan. Nem ragozom, a megnyílvánulásaikra gondolok, legfőképpen a lapátra tett Novákéra, a hisztérikus, arrogáns Morvai Krisztinára, stb... Vona még elmegy... A diszkrimináló magatartásukra , terveikre ki se térek... Eu ellenes mégjobban mint a Fidesz. Plusz radikálsi jobboldali , ezekből ergo talán a Fidesztől is rosszabb lenne. Róluk ennyit.

De az atyaisten szerepjátszásukat azért sem viselem el.


A Baloldali öfre azért fogok szavazni mert bár egyetlen de igazán nyomós, alternatíva melletük hogy ők nem ez a kettő.. És mert az LMP egyedül indulna, de esélytelen így.

És mert kinőtte abból hogyha ma magyarországon erős kritikában részesítem a kormányt vagy bármit ami közügy lehet az jön bele a pofámba hogy "GYURCSÁNY A HIBÁS!"


Engem meg utána hülyének néznek mert joggal úgy érzem oda mondom, hogy helóhelóhelóheló! Sokat hibázott de azért ennyit nem hogy máig lehessen köpdösni, SŐT! Ezekben nincs egy csepp tisztesség se, benne legalább van... Ne tagadjuk , lényegesen kevésbe korrupt emberek vették körül. Volt szolidaritás! Nem csak a kissebbségre gondolni. Az öregek, szegények, diákok, gyerekek, betegek iránt! Ma van? Háhogyne...segílyszíjó dögkeselyűk, ingyenélők, meg mindennek ki van ez a réteg kiáltva.. És ezt nevezi jobb világnak... Bár tudom hogy Gyurcsány nem lesz többet miniszterelnök, főleg mert ezt többször is közölte hogy nem is akar, de az Összefogásra fogok szavazni, lényegtelen ki lesz a miniszterelnök jelöltjük. Mert valaki anno beszélt arról hogy a 21.század eleje van és lehet jobb világ még ebből..

https://www.youtube.com/watch?v=2IWMgTAQBdc

Mégha nem is sikerült, mégha bele is szaladt mindenbe, kormánypárti vitába is, inkorrekcióba, válságba. De legalább ennyi volt benne..


Hát ezért.

2016. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%
Én, a az egész családom.
2016. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
20%
Én még nem döntöttem el, de az biztos, hogy fogok szavazni. Arra szeretnék akinek a legnagyobb esélye lesz a kormányváltásra ezt majd akkor mérlegelem és aszerint fogok szavazni és mivel a tököm tele van a Fidesz mutyiból nekem aztán lehet a Jobbiktól kezdve bárki, ennél talán már nem lehet rosszabb.
2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
54%

Én, baráti köröm nagy része, családom tokkal - vonóval.


'94 óta szavazok, eddig kivétel nélkül MIÉP ill. Jobbikra voksolok.

2016. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
48%
Baloldali összefogásra szavazok majd még ha nem is értek egyet velük mindenben. Reális esélyük csak nekik van kormányváltásra
2016. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!