Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fogják bírni még...

Meddig fogják bírni még gyomorral az Origó és Tv2 szerkesztősége a minden etikai és morális szabályt gátlástalanul átvágó hazudozást?

Figyelt kérdés

Hallottam a hírt hogy már volt aki felmondott.

Én nem bírnám tiszta lelkiismerettel ezt az elképzelhetetlen mocsok munkát.



2016. nov. 16. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Amíg jó a fizetés, vagyis az Orbán-korszak végéig.
2016. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
78%
muszáj lesz nekik mert akkor mehetnek az utcára tiszta rákosi feeling....
2016. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gugu Gabor ***** válasza:
77%
Ahogy a nem is olyan régi mondás tartja: "Van az a pénz amiért korpás a hajam"
2016. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer D Tóth Kriszta mondott erről pár mondatot,hogy ő anno megtehette azt,hogy felállt és elment,viszont tudja,hogy vannak olyan kollégai,akik szintén felállnának,de nem tehetik meg,mert ott a gyerek, a lakáskölcsön/autókölcsön a nyakukon,és azt fizetni kell,meg enni.

Sajnos a médiában is sok a kiszolgáltatott ember.

2016. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetro ***** válasza:
Szerintem az esetek jelentéktelen részét leszámítva mindig tévútra visz különböző embereket egyetlen tulajdonságuk (pl munkahelyük) egy homogén masszaként kezelni. Ebben az esetben is. A szerkesztőségeket is különböző egyének alkotják. És a legtöbb helyen a törzsgárda már teljesen lecserélődött az elmúlt egy-két évben. Van ahol nem is egyszer. Nézd meg például az M1 híradóját. Tíz-tizenöt éve még ez volt A HÍRADÓ. Most meg harmadvonalbeli vagy/és teljesen amatőr televíziós szakmunkásokat is hálóval kell összefogniuk, ami látszik is a műsoron. És ezt ne etikailag értsd, hanem műsor technikailag. Ennél jobban semmi nem jelzi, hogy vajon hány szakember is állhatott fel. A TV2-vel ugyanez a helyzet. Mert manipulálni, párt propagandát lehetne profin is nyomni, csak ahhoz kellenének profik. Persze maradnak is ott emberek. Hogy ők miért, annak számtalan oka lehet. Gondolom te is párat el tudsz képzelni magadtól. Nem, nem azért, mert ők eredendően gonoszak. Hanem mert egy olyan országban élünk, ahol a többségnek (még a médiában dolgoznak sem) nincs semmilyen tartaléka, a gyereknek meg szeptemberben tankönyveket kell venni, meg minden reggel kakaóscsigát. És ez a legtöbb esetben fontosabb, mint az elvek. Aztán meg van, aki szereti ezt a közeget. Nézz meg egy Kunfalvi Nóra riportot. Nem tudom, hogy frusztráció vagy ügybuzgóság dolgozik benne, de abban biztos vagyok, hogy neki nem a hányingertől van bizsergés a gyomrában, ha valakit épp hazugságokkal kell lejáratni. Ilyenek is vannak... Szar emberek, de most nekik áll a zászló, és a többség ezt támogatja is.
2016. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer talán változni fog a világ. Akkor ezek az emberek vajon mit írnak a pályázati anyagukba. Anyagi okokból a TV2 csatornák híreket gyártottam. Reggel szembe köptem magam a tükörbe de kellett a pénz a gyereknek cipőre. Higgyék el ismerem én a tisztességes újságírást is, csak az nem fizet olyan jól.

Bár lehet, hogy ezek az emberek hisznek abban amit csinálnak. Valahol azt tanították nekik, hogy ez a tömegtájékoztatás. És büszkék magukra, hogy megcsinálták.

2016. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem, ha jól meg vannak fizetve, akkor sokáig. Persze, mindig lehet egy-egy ember aki besokall, egy szint alatt már "nem adja a nevét" a dologhoz, de a többség nem ilyen. Igaz, a többség, nem is engedheti meg magának.
2016. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
A magyarok általában jól bírják az ilyet. Ezt tapasztalom a személyes környezetemben is.
2016. nov. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
A baloldali média sem egy szent egyébként, ebben megállapodhatunk.
2016. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"A baloldali média sem egy szent egyébként, ebben megállapodhatunk."


Ja, csak éppen nem veszem észre, hogy annyira eredményes agymosó lenne, mint a jobboldali.

2016. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!