Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2010-es választások után...

A 2010-es választások után miért vol tele a Google keresője "a Fidesz programja? " és hasonló kérdésekkel? Ezt nem a szavazás előtt kellett volna keresni?

Figyelt kérdés
Nekem furcsa volt, hogy azután néztek utána az emberek, miután valszeg már rájuk szavaztak. Nem fura ez egy kicsit? Vagy úgy volt ez, hogy sokan csak azért szavaztak a fideszre, hogy ne az MSZP legyen és nem is ismerték a programjukat? Komolyan ilyen tudatlan a magyararok többsége? Mert szerintem akár egy általános iskolás gyereknek is több esze van ennél. Most hol lehetnek azok az emberek, akik a 2/3-adhoz hozzásegítették a Fideszt a szavazataikkal? Gondolom nagy részük már Angliában rámolja az edényeket...

2016. nov. 24. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha még tudnád, hogy a magyarok 99%-a egyáltalán nem is keresett rá a pártprogramokra semmikor sem... :D
2016. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyanyám megmondta, hogy a Fideszre kell szavazni, mert ott vannak a keresztények.

Aztán máskor meg azt hallgattam tőle, hogy mikor megyek már végre Magyarországról külföldre, ahol meg is lehet élni, nem úgy, mint itthon.

Na?


https://www.youtube.com/watch?v=8ALKq4tVuUQ

2016. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Elmondjam az igazságot?

A magyar emberek többsége úgy hülye, ahogy van. És ez még semmi. A hülyeségük mellé mérhetetlen nárcizmus és egó is párosul.

Na ez az, ami szörnyű.

2016. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pártprogramok nem érdeklik az embereket,nem az alapján döntenek.Néhány jól megválasztott hívószó kell.

Pl.A jövő elkezdődött!Rezsicsökkentés!Béremelés!

Na ebben nagyon jó a Fidesz.Az ellenzék túl bonyolítja a dolgokat,el akar mindent magyarázni,túl bonyolult a kommunikációjuk,a Fidesz meg csak annyit mond hogy:Béremelés!!!É visz mindent.

2016. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valszeg a csalódott balos szavazók tolták tele a keresőt. Akinek tetszett a végeredmény, miért fárasztotta volna magát ezzel?

Amúgy neked 6 év kellett, hogy rászánd magad a kérdés kiírására? Mindenre ilyen gyorsan reagálsz?:D

2016. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy ki kereste,a mai napig nem találtak semmit...
2016. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a furcsa? A szavazók többsége, nem a pártok programja alapján, nem pártprogramokra szavaz, hanem Orbánra, Gyurcsányra, Vonára, stb. És ez szerintem baj, de ez van.
2016. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!