Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, miért mossa össze...

Nem értem, miért mossa össze Vona Gábort a kormánypárti média és a Fidesz mostanában a baloldali ellenzékkel?

Figyelt kérdés
melegnek és hazaárulónak beállítva - ez azért sértés mindkét félnek.

2016. nov. 29. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert ez a politika...
2016. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Megszokásból. Szokatlan még nekik a helyzet hogy egy Jobboldali pártot kell lejáratni, beálltak a mocskos baloldal lemezre, és még most is azt fújják még a jobbikra is, mert újat kitalálni nehéz lenne.
2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja, bocsánatot kérek. Mert úgy jár mint az ellenzék. Őt is lejáratják mint Dávid Ibolyát, Medgyessyt, Bajnait Gyurcsányt.


Amúgy megérdemli. Sokat b&z.zott, zsidózott, cigózott ráadásul parlamentben, úgyhogy tűrje csak egy kicsit a tövis koronát ő is...

Mert amúgy ő is benne volt, a pártjával együtt ezekben a lejáratasokban. Most meg tudja hol lakik az úristen. Ennyi. Nem kll sírni hogy sértés. Mi balosok se sírhattunk. Mert minden nemzetellenes cosmopolita komcsi idegenszívűknek vagyunk mondva, megsúgom Jobbikos szájból. Úgyhogy ezek után lécciléccilécci ne sírjon a Vona se...

2016. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dymo ***** válasza:
100%
Azért, mert meg akarta szüntetni a letelepedési kötvény zsíros kis bizniszét.
2016. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy jó kis színjáték. Majd 2018-ban ha a baloldali összefogás veszélyezteti a hatalmukat, összeborulnak.
2016. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dymo ***** válasza:
Mi veszélyezteti?!? :D :D Majdnem kiköptem a kávémat.
2016. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, ha majd a szükség úgy hozza, összeállnak ők még, mint két kicsi legó. Most ez nem fontos, mert erősek. Ők az egyetlen párt, amelyik sohasem határolódott el a jobbiktól.


Szükség törvényt bont.

2016. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!