Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érti valaki ezt a kettősséget,...

Érti valaki ezt a kettősséget, hogy a minap elhunyt Fidel Castro nagy államférfinak van beállítva, míg Orbán Viktor a gonosz diktátor?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok Orbán-szimpatizáns - mint ahogy a magyar politikai palettán nincs egyetlen párt vagy politikus sem, aki szimpatikus volna számomra - de ezt azért túlzásnak vélem.


Elnyomás és radikális intézkedések tekintetében Orbán még a hátsókertben sincs a néhai kubaihoz képest, mégis Vikit illetik a nem túl megtisztelő jelzővel.Minimum érdekesnek vélem a bizonyos álláspontokat.



2016. nov. 30. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Hogy le vannak már 0-áva a válaszok! :D


Idetelepedtek a fotelliberálnyikok és nyomogatják a piros mancsokat, hasonlóak lehetnek mint akik más oldalakon is hajlongáltak egy tömeggyilkos diktátornak. :P


Az más dolog, hogy halottról jót vagy semmit, de nem kellene piedesztálra emelni, csak mert sok a posztkomcsi alak, nem csak ebben az országban! :O

2016. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Orbán Viktor majd szentté avatják. :-)
2016. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

11.

Lassan ennyi marad nekik, ne sajnáld tőlük ezt a kis örömöt. :)

2016. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

just baloldal things


#kettősmérce #vastagbőr #átlátszó(aljasság)

2016. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én is úgy éreztem, hogy ez is a balliberális politikai korrektség része.
2016. nov. 30. 18:49
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező,ezt diplomáciának hívják.

A befolyásos vezetők igyekeznek semlegesek maradni(pl Obama azt mondta,hogy Castrot majd a történelem ítéli meg,nem nekünk kell) a témában és ezzel a semlegességgel kifejezni részvétüket az országnak,hiszen fenn kell tartani a békét és az ott marad emberek,mint látod gyászolják a "vezérüket"

Szerintem nincs ezzel baj.Akkor lennénk bajban,ha mindenki a másik torának ugrana,mert nem tetszik neki valami..

Nyilván a másik ország belügyeibe senki nem szólhat bele ..

2016. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
És mint tudjuk, Obamától távol áll, hogy más országok belügyeibe beleszóljon.
2016. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem, életében, hatalma teljében, Fidel Castro is diktátorként volt számontartva, nem nagy államférfiként. Halála után, alighanem Orbán megítélése is "enyhülni" fog.
2016. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező megmondanád, hogy kinek a nyilatkozatával és azon belül is melyik állításával nem értesz egyet.
2016. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

kedves egyes válaszoló


orbán nem ölt embert? érdekes

én emberölésnek nevezném amikor olyan gazdaságot igyekszik felépíteni amiben csak annyi pénzed legyen hogy ippeghogy megélj ha nagyon szoros a nadrágszíj


megemlíthetjük azt is hogy az egészségügyet olyan mélypontra süllyesztette hogy január közepén nincs pénze a kórházaknak életmentő beavatkozásokra


igaz nem a saját kezével gyilkol a fűrer csak bűnrészes

2016. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!