Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért a lengyelek rendesen...

Azért a lengyelek rendesen megszégyenítettek most minket, nem?

Figyelt kérdés
Bementek a parlamentbe ahogy kell, elintézték, hogy a kormány visszavegye a pofáját. Mi meg huhogunk egy kicsit aztán tűrünk tovább.

2016. dec. 20. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom.


Akik 2006-ban csináltak hasonlót azt csőcselékezitek. Akkor, hogy is van ez?

2016. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Várd ki a végét! Most hazamennek a tüntetők, aztán ki tudja mi lesz...nem ismerős a forgatókönyv?
2016. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországon is volt hasonló 2006-ban.

Aztán mégis állandóan ellenük agitálnak a ballibek.Meg, azt mondják éles lőszerrel kellett volna lőni:D

2016. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 MolotovPunk ***** válasza:
54%

Szerintem a lengyel nép sokkal összetartóbb,meg azért nagyobb lakosságú ország is,mint a magyar.40 millióan vannak.Annak az országnak van súlya.Egyébként valószínűleg Lengyelországban hamarabb megfogják buktatni a jelenlegi kormányt,mint itt...

(Ott nincs annyi agy mosott ember.)

2016. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

A lengyelek hol gyújtogatták polgártársaik autóit meg törtek be a helyi állami TV épületébe, kifosztani azt? Molotovval rendőrt dobálóról sem tudok.


De persze lehet csak én nem vagyok elég tájékozott :-)

2016. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Igen valószínűleg csak te nem vagy elég tájékozott mint mindig de már megszoktuk ezt tőled. Mint egy átlag libsi
2016. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Ott kevesebb az álkeresztény,mint Magyarországon.
2016. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

# 6/7 Időpont ma 21:01


Akkor lehet engem cáfolni jobboskám.

2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Meg is cáfollak mikor itt ugyanilyen dolgok miatt tüntettek itt se volt rendbontás. Majd ha Lengyelország vezetője kiállna az emberek elé hogy na idefigyeljetek össze vissza hazudoztam évekig mert kormányozni nem tudtam de nem ismertem be ezt megnézném mit reagálna a nép. Egyáltalán hogyan lehet két teljesen más súlyú dolog közé egyenlőséget tenni. Ez tpikus ballibsi hozzáállás
2016. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

# 9/9 Időpont tegnap 23:14


Látom a magyar nyelvet nem beszéled fogyikám. A hozzád hasonló szellemi visszamaradottak írták:


"Akik 2006-ban csináltak hasonlót azt csőcselékezitek."

"Magyarországon is volt hasonló 2006-ban.

Aztán mégis állandóan ellenük agitálnak a ballibek.Meg, azt mondják éles lőszerrel kellett volna lőni:D"


Magyarul sem a tájékozottságomat nemhogy cáfolni nem sikerült de még alá is támasztottad, hogy igazam van, és a dolgokkal sem vagy tisztában. Csak mint egy tipikus narancskomcsi. :-)


Az sem véletlen, hogy a csőcselék (és nem, a csőcselék nem a Kossuth téren tüntetett. Csőcselék ott nem volt, még mielőtt erre ferdítenéd agyhalottkám) annyira hülye, hogy nekik el kell mondani, hogy "cseszdmeg hazudtam", nem jönnek rá maguktól. Lásd vitya.

De nem baj, ballipsizz csak, mást úgy sem tudsz csak hazudni, mint a gazdáid.

2016. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!