Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek elofordulhat nagy...

Szerintetek elofordulhat nagy valoszinuseggel terrortamadas szilveszterkor Magyarorszagon vagy a kornyezo orszagokban?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2016. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Kezdődik a rettegés.
2016. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mondanám, hogy nem, mert nem tudok "terroristaaggyal" gondolkodni, de azért valószínűtlennek tartom. Alighanem, "komolyabb" célpontokra hajtanak.
2016. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon biztosan nem.

Szerencsére egy tízmilliós tök jelentéktelen ország vagyunk 0 befolyással a világ ügyeire, így senkinek sincs oka nálunk robbantani/lövöldözni.

2016. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
MO-n nem, a környező országokban meg max Ausztriában. Ott pont tegnap lekapcsoltak egy terroristát, aki a Salzburgi vásár ellen tervezett merényletet.
2016. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Majd megint nőket molesztálnak aztán jól van.

A németek meg majd úgy csinálnak, mintha nem történt volna semmi.

2016. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Hiába mondták h portugáliában meg magyarországon is lecsaphatnak, mindenki tudja, hogy a központi országokra hajtanak.
2016. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem hanyagolnám el a kockázatot.


Lehet, hogy sokak szerint "csóringer" ország vagyunk, meg nem sok vizet zavarunk a világban, de a terrorista nem feltétlenül így gondolkodik.


Európai ország, NATO tag, nem gazdag ország, vélhetően nem nagyon hatékony a terrorelhárítás - most csináljunk valamit ott!


Az áldozat az áldozat, ha itt robbantanak és hal meg több tucat ember, az bizony benne lesz a hírekben ugyanúgy mint a brüsszeli, párizsi, berlini terror.


És a terrorista ezt akarja. Úgyhogy megtörténhet, épp ettől terror a terror. Nagy esély nincs rá, hogy épp téged ölnek meg ma - de akár meg is történhet.

2016. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nalam nem kezdodik a retteges... Egyszeruen az emberek velemenyere vagyok kivancsi, hogy ok hogyan gondoljak. Egyebkent szerintem se fordulhat elo nagy valoszinuseggel bar egy terroristanak nem celja, hogy pl. nemet ember haljon meg a lenyeg az aldozat es a vallas... oket ugy nevelik, hogyha "hitetleneket" olnek ok majd a menybe jutnak martirhalalt halva... Szerintem, ha valaki megkerdezte volna a berlini terrortamad elott, hogy kell e a karacsonyi vasarnal terrortamasatol tartani ott iss legyintettek volna egyet az emberek.
2016. dec. 21. 10:27
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát nézd... szerintem elképzelhető. Franciaország, Belgium, Németország már megvolt... ott számítanak rá. Magyarország kicsi, nem túl befolyásos, ez igaz. De pont hogy szerintem most azok az országok következhetnek, amikre nem számítanak. Hogy egész Európa rettegjen. Ki tudja... én nem tartom elképzelhetetlennek. De sztem szilveszterkor a terroristák is buliznak, meg molesztálnak inkább :D Mindenhol nagyon odafigyelnek most, de sztem azért lássuk be, hogy egy ilyen elég nehéz elkerülni... mindig ott és akkor csapnak le, amikor és ahol a legkevésbé számítanak rá. Szörnyű, hogy az ember nem érezheti jól magát, teljesen megkeserítik az emberek ünnepét... én ezt nagyon szomorúnak tartom. Én nem vagyok vallásos, de szeretem a Karácsonyt. És undorítónak tartom, hogy valaki, aki másban hisz, tönkre akarja tenni. Visszataszító, és aljas dolog, amikor más boldogságát, ünnepét valaki gerinctelen módon taccsra vágja. Utálom az összes terroristát.
2016. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!