Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy 2018-ban...

Előfordulhat, hogy 2018-ban jobb eredményt fog elérni a Fidesz-KDNP, mint 2014-ben?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztalom, hogy 2014 környékén sokkal nagyobb volt az elégedetlenség a kormányzattal szemben, mint mostanság, és akkor is kétharmadot szereztek. Mostanában mintha sokkal kisebb lenne az elégedetlenség velük szemben, a közvélemény-kutatók rendre 50-52%-ot mérnek nekik, ami a 2010-es eredményükhöz hasonló.
2016. dec. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha megint beveszi a nép a rezsicsökkentés és egyéb maszlagot akkor szerintem hozható a 2014-es szint. Na meg mennyire buszoztatnak szavazókat....mert ugye ez sem bűn már.
2016. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan régen olvastam, hogy a teljes népesség alig negyede fideszes.

Szinte biztos, hogy így is ők fognak nyerni, főleg, hogy behúznak egy csomó bizonytalan szavazót majd a választások előtt.

De szerintem nem fognak 60% fölötti mandátumot szerezni.

2016. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem. Az emberek rájöttek mennyire veszélyes kétharmadot adni akár milyen pártnak. Szerintem a kétharmad sem lesz meg.

Közvélemény kutatók meg azt hozzá ki eredménynek amit a megrendelő akar. Kvóta népszavazásra is 70%-os részvételi arányt mértek, aztán 50% sem lett meg.

2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A FIDESZ-t minden választás előtt az eredmény fölé becsülik.


Mondjuk a legfontosabb, hogy mennyien fognak elmenni szavazni.

2016. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

2018-ra Fidesz-Jobbik koalícióra számítok, mert együtt lesz meg az 51-52%-os parlamenti többségük.


Ez elégé lesújtó jövőkép, de ezt érzem reálisnak. Szóval csúszunk tovább lefelé a leejtőn, és tovább távolodunk Európa boldogabbik felétől.

2016. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jobban fognak szerepelni,listán elérhetik az 50%-kot is.Parlamentben meg kétharmados többségük lesz.Jól kormányoznak,megérdemlik a triplázást.
2016. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben lesznek civil egyéni jelöltek a fővároson kívül amit teljes konszenzussal támogat az ellenzék, könnyen lehet, hogy sokkal rosszabbul fognak szerepelni.
2016. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elképzelhető, pláne, ha addig előállnak még néhány "hangulatjavító" intézkedéssel. Mondjuk, én arra számítok, hogy nagyjából, ugyanolyan eredményt érnek el, mint 2014-ben, vagy egy kicsivel rosszabbat.
2016. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!