Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek azt,...

Miért hiszik egyesek azt, hogy akik a migránsok befogadása ellen vannak azok a kormány propagandájának az áldozatai?

Figyelt kérdés
Elsősorban internetes kommentekben és cikkekben olvasomn ezt. Speciel engem nem érdekel a kormánypropaganda, de zákányi vagyok és a a szerb határzár után hetekig ide szállították a horvátok a migránsokat, amíg a horvát határzár nem készült el és az egész város látta, hogy mekkora szemetet, hagytak maguk után, gyerek és nő alíg volt közöttük, többeknek modern okostelefonjuk volt.Egyiken sem láttam sebet magatartásuk sem úgy nézett ki, mint szegény háborúban gyötört menekültek A testvérem kalauz és ő is beszámolt róla, hogy a peronon eldobolták a kenyeret,és az egyéb élelmiszereket.Én még emlékszem a jugó menekültekre, még a Garázsunkban is aludtak,de ők még a szárazkenyérnek is örültek, és javarészt családok jöttek.
2017. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Akiket te láttál, azok közül egy sem akart Magyarországon maradni, és most sem akar. Ezért értelmetlen a befogadás mellett és ellen hadakozni. Csak a kormány propagandája a "befogadás".
2017. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem voltunk rákényszerítve migránsok befogadására, azaz igen, egy médiahazugság áldozata vagy.
2017. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

"az egész város látta, hogy mekkora szemetet, hagytak maguk után, gyerek és nő alíg volt közöttük, többeknek modern okostelefonjuk volt"


fel is soroltad az osszes buta sztereotipiat.

2017. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%

Mert valóban sokan bedôlnek az orbáni rendszernek emiatt. Sajnos a magyar kormány pont leszarja a migrációt, csak azért van ez a menekültellenes kampány, hogy elhitessék az emberekkel, hogy majd ôk fogják megvédeni ôket a migránsoktól, ezáltal rengeteg szavazatot nyerhetnek, és tovább tudnak lopni. Tökéletes bizonyíték erre a letelepedési kötvény biznisz. Gazdag araboknak - akik között sokkal több a terrorista - árulnak magyar állampolgárságot Irakban, az FBI által körözött arab bûnözô el bizniszelnek és fogadják be (Pharaon-ügy) ésatöbbi. Németországról és a többi fejlett nyugati országról olyanokat terjesztenek, hogy a lábadat nem lehet kitenni a lakásból, mert megerôszakolnak és kirabolnak a migránsok, miközben a közbiztonság minimum egyszinten van az itthonival. Édasapám Münchenben él, elég gyakran vagyok ott, és semmivel nem különb az utcán sétálgatni, mint itthon. Emellett a kormány még azt is terjeszti, hogy Nyugatra mindenki nagy menekültimádó, ami szintén nem igaz, utálják is a politikusokat Merkelestûl Junckerestül együtt azért, amit tesznek velük. Ez is csak gyûlöletszítás.

Én is migrációellenes vagyok, mert felháborító, hogy egy csomó arab szuryok több jogot kap pl Németországban, mint egy német állampolgár (ingyen uszoda, ingyen mozi, segélyek munka nélkül) miközben alapból semmi baja, tele van pénzzel, csak bäszik dolgozni és idejött Európába a többiekkel. Sajnos a nagy részük tényleg ilyen, és ez így nincs jól.

Csak azt szerettem volna éreztetni, hogy sajnos nem alaptalan, hogyha valaki ezért a kormánypropaganda beetetett hülyéjének néz. De szard le. Nálam senki se gyûlöli jobban a fideszt, leszarom mit mondanak.

2017. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%

Sosem értettem, hogy az araboknak miért ne lehetne okostelefonjuk?


Nem sivatagi, sátrakban lakó, vadász-gyűjtögető emberek, ahogy sokan annak hiszik őket.

2017. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

Először is, ne általánosíts. Az, hogy láttál egy csapat menekültet akik eldobálták a kenyeret nem jelenti azt, hogy az összes menekült ezt teszi. A másik meg, hogy az "xy mondta" vagy a "hallottam, hogy" dolgoknak megint lehet, hogy alapjuk sincs.

Ez meg, hogy okostelefon van náluk és van ruhájuk és nincs sebük ha 1000x nem volt még megmagyarázva akkor egyszer sem. Azért van náluk okostelefon, mert EMBEREK akik elmenekültek otthonról és nyilván összepakoltak dolgokat amik közé a telefon is bele tartozik, pl.: így tudják tartani a kapcsolatot az otthon maradt rokonaikkal/barátaikkal akik valami ok folytán nem tudtak menni.

És valószínű, sőt biztos, hogy van a menekültek között rossz ember és a terroristák kihasználják ezt a mozgolódást de a terroristák így is úgy is bejönnek álútlevéllel és ha a menekültek között akár csak egy olyan ember is van aki megérdemel egy rendes, békés életet a családjával (márpedig nagy részük biztos, hogy megérdemli) akkor én már feltétel nélkül segítek nekik. Ha mi menekülnénk vagy majd mikor mi fogunk menekülni a háború elől én is segítséget fogok majd kérni, vinni fogom a telefonom, még azelőtt fogok elmenni mielőtt súlyosan megsebesülök stb. És te?

2017. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Soha többé migrántot.
2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%
Na,ez a progresszív világfelfogás kérdező.Most azt akarjk neked megmagyarázni,hogy amit láttál az igazából nincs,vagy nem is úgy volt.Vagy ha úgy is volt,az nem azért volt.
2017. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%

"Sosem értettem, hogy az araboknak miért ne lehetne okostelefonjuk?


Nem sivatagi, sátrakban lakó, vadász-gyűjtögető emberek, ahogy sokan annak hiszik őket."


Akkor meg ne migráljanak.

2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%
És ha valaki az életéért menekül,az miért hetedhét országon át teszi azt,épp a leggazdagabb országokba? :)
2017. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!