Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég egyértelmű, hogy a...

Elég egyértelmű, hogy a Fidesz fogja megnyerni a 2018-as választásokat (is). Szerintetek elképzelhető lenne, hogy ne 2/3-dal nyerjenek? Van esélye az ellenzéknek úgy összeszednie magát, hogy 2022-ben valamelyikük nyerjen?

Figyelt kérdés
A Fidesz bebetonozta magát a hatalomba, és minden áron meg akarja tartani hatalmát. Befolyásolja a televíziót, rádiót, újságokat, az embereknél kellő hatással eredményes volt a menekült-uszítás és a gyűlöletkeltés. Igazából csakis ő tud szólni az emberekhez, ellehetetlenítették a baloldali pártokat. Van ebből kiút?

2017. jan. 10. 18:50
1 2
 1/14 Szimeon ***** válasza:
22%
Clintonné kellett volna.
2017. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem a Fidesz hibája az ,hogy a hazai ellenzék impotens.Van alternatív hihető programjuk?Karizmatikus vezetőjük?

Én azt szeretném hallani tőlük ,hogy ezt csinálta a Fidesz ellenben mi ezt fogjuk...

Pl.mindig bírálják a családi adókedvezményt,akkor miért nem mondják azt hogy ezt mi majd eltöröljük és helyette ez és ez lesz...Aztán majd a nép eldönti,hogy melyiket kéri.Vagy a Fidesz infláció követő nyugdíjemelést alkalmaz,erre mondhatnák ,hogy mi dupla mértékben emelünk majd...stb.Csak bírálnak ,de nem mondanak alternatívát.

Na így lehet megint kétharmados Fidesz győzelem.

2017. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

NINCS esélye, mivel a választási szabályzat DIREKT úgy van megcsinálva, hogy SOHA ne nyerhessen a Fityiszen kívül senki más...

Ezen kívül sajnos összefogás sincsen, hiába lenne jó elviekben más párt, ha nincs összefogás!


Az emberek pedig olyanok, mint a birkák, más országokban már rég ölre mentek volna, nem tűrték volna el ezt a sok lopkodást, szégyen ami itt megy, csak a birka magyar tűri ezt el!

2017. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

És az uszítást, gyűlöletkeltést sem tűrték volna már el máshol, csak itt.

A magyar amúgy is egy eleve gyűlölködő, irigy nemzet. Orbán pedig pszichológiai eset... A magyar nép pedig hozzá hasonlóan beteg lelkületű. Lehet ezt tagadni, de sajnos ez így van. Nincs kiút szerintem.

2017. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
A tévé meg a rádió a múlt évezred. Az internet számít, és azt nem lehet cenzúrázni, még Kínának se megy tökéletesen. Persze attól még jobb lenne a világ, ha az olyan férgeket, mint a 444 firkászai végre börtönbe zárnák, de úgyis lenne helyette 10 másik. Ne parázzatok, libsik!
2017. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

"Persze attól még jobb lenne a világ, ha az olyan férgeket, mint a 444 firkászai végre börtönbe zárnák..."


Fáj, hogy lerántják a leplet a lopásaitokról?

Fáj az igazság, ugye?

2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

2018-ban nagy valószínűséggel nyernek.

Aztán, hogy 2022-ig mi lesz? Na, az egy fogós kérdés.

Mondjuk az tényleg igaz, hogy a magyarok nagy általánosságban vevők arra a bullshitre, amit a Fidesz nyomat.

2017. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen ellenzékkel, ne kétharmad legyen? Ajajajajaja!
2017. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
AZ RTL hirado kormany ellen es azt nezik a legtobben akkor meg mi a bajod ? Kar a kormanyt gyuloletkeltessel vadolni nincenmi Latte,hogy milyenek ezek a migransok,ha a kormany patyolgatta volna a jobbik nyerne a 2018as valasztasokat
2017. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy az ellenzéknek nem elég Orbán mondjon le szöveget skandálni, mert ők nem tudnak alternatívát nyújtani. A Fidesz ellenzékbe egységbe tudta szervezni az ember, a mostani ellenzék hol képes erre? Nekem ne jöjjön senki a választási rendszer jellemzőivel, az mindig olyan, hogy az aktuális rendszernek megfeleljen, ennyi. Ennél többet kell nyújtani, mint hogy véresszájú orbánozást hallunk mindennap.
2017. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!