Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan indiai filozófiákban...

Ha olyan indiai filozófiákban hisz valaki, ami szerint az egész élet illúzió, valójában semmi sem történt meg, azt lecsukhatják holokauszttagadásért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hiszen akkor azt sem ismeri el.
2017. jan. 18. 15:04
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyébként a kettőnek az ég világon semmi köze egymáshoz.

Inkább ne olvas filozófiát,mert nem tudsz vele mit kezdeni.

(Egyébként konkrétan egy indiai filozófiai ág se tanít ilyet,nem tudom mit olvastál.)

2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, le fognak téged is tartóztatni.
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es: Maya fátyla?
2017. jan. 18. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy jutottál el a keleti filozofiától a holokauszt tagadásig, de elképesztő a logikád, a legrosszabb értelemben.
2017. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen embereket, akiknek még a cseresznyéről is a holokauszt meg a tagadása ugrik be.
2017. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Itt nem a holokauszt a lényeg, hanem a szólásszabadság.

Ugyanez a véleményem a kommunista bűnök tagadásáért való büntetésre. Szeretném, hogy mindenki abban hihessen, amiben szeretne.

2017. jan. 18. 15:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Abban hiszel amiben akarsz, olvasd el a törvényt pontosan és próbáld meg értelmezni.
2017. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jah, abban hiszel amiben akarsz, csak okosabb, ha nem nyitod ki a szádat és beszélsz, különben börtönben találod magad. Így tényleg sokkal jobb!
2017. jan. 18. 15:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

# 4

A maya lényege nem az,mint a "mátrixi" filozófiának.

A maya tanítása azt mondja,hogy túl kell lépni az anyagban való gondolkodáson,mert az véges,a szellem viszont végtelen.

Az illúziót itt az jelenti,hogy az anyagok,a bennünket körülvevő dolgok könnyen megtéveszthetnek,"megbabonázhatnak" minket és elterelhetik a figyelmünket a fontos ,halhatatlan dolgoktól.

Egyébként a maya több dologból áll össze,de mint mondtam jobb ha te nem mélyedsz bele,mert nem tudsz vele mit kezdeni.

2-es voltam.

2017. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!