Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vona Gáborról?

Mit gondoltok Vona Gáborról?

Figyelt kérdés
Magyarország megmentője?

#Jobbik #Vona Gábor #korrupcióellenes #lex ludas matyi #se szegény migráns se gazdag migráns #béruniö
2017. jan. 20. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Mecset építő mester! Nálam levizsgázott! Ő nem alkalmas a vezetésre, jogos a felháborodás a párton belül! Én tuti nem szavazok a jobbikra így hogy ő ott van, vmi de nem ők.
2017. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Semmivel sem különb a többi politikusnál.
2017. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Szélsőségesnek már nem elég szélsőséges, nyakkendős jófiú meg nem lehet a múltja miatt. Lassan kinyírja magát a politikából.
2017. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Crisopher ***** válasza:
42%
Vona most új taktikát épít, meglátjuk bejön-e neki. Az biztos hogy a keményvonalas radikálisok elpártolnak tőle, a kérdés itt főként az, hogy a változtatással több szavazót vonz-e be, mint amennyit elveszt. Akkor jó a taktika, ha képes megszólítani a kiábrándult fideszes és baloldali szavazókat. De főként a kiábrándult fideszes szavazók megszólítása lehet egy realitás. Szerintem jól taktikázik, az alkotmánymódosítással kapcsolatos húzása elég merész lépés volt, de jól kihasználta a Fidesz korrumpáltságát.
2017. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ő is olyan, mint nagy tanító-példaképe, aki rühell a végzettségének megfelelő munkát végezni.
2017. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Úgy érzem van valami nagy "terve" ami miatt nem aggódik az elveszített Jobbikos miatt. Ha jobban megnézzük a párt vezetése nem fordult vele szembe, még akkor sem mikor Novák Elődnek mennie kellett. Mostanság megnyilatkozik több olyan témában amiben régebben nem, és más szemlélete lett. Meglátjuk mi lesz...amúgy emberként nem tudom hova tenni, nem tudom eldönteni hogy tényleg megváltozott gondolkodásilag vagy csak a "terv" része. De egy biztos...valamivel maga mellett tudja a párt vezetést és a döntő személyeket a pártban.
2017. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Jó politikus lehetett volna, ha nem karrieristaként gondolkodik.
2017. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy patront megérne.
2017. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A mai politikai légkörben objektíven, érzelemmentesen egy politikust sem lehet megítélni. Erről persze ők is tehetnek, nem kis mértékben.
2017. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy a Szahara felől mindig meleg szél fúj.

A homokozóban meg nem csak homokosok lesznek az emberek.

2017. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!