Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy Vadai...

Nem felháborító, hogy Vadai Ágnes azt nyilatkozta, hogy ők büszkék voltak a 2006-10 közötti kormányra, mert a gazdasági válság ellenére is jobban ment az embereknek, és jobb életkörülményeket tudtak teremteni?

Figyelt kérdés

A Kossuth rádióban nyilatkozta ezt.


Ilyen embereket akarunk megválasztani, akik a 2010 előtti kormányzásra büszkék?


Semmi felelősségérzet, vagy normális értékítélet nincs bennük?


2017. jan. 26. 10:16
 1/10 A kérdező kommentje:
*nem azt mondta, hogy büszkék voltak, hanem hogy ma is büszkén gondolnak vissza
2017. jan. 26. 10:17
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Politikustól (legyen az bármelyik oldalon) nem fogsz olyat hallani, hogy "tévedtem", "elrontottam", "rosszul ítéltem meg", "nem jól sült el", stb. Egyedül szeretett Ferencünk ismerte be, hogy elkúrták, bár ő sem a nagy nyilvánosság előtt, csak a párttársak előtt.
2017. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem nem felháborító, egy vélemény, az már a te dolgod, hogy szerinted mennyire igaz.

A jelenlegi kormány is ott fényezi magát és azzal, amivel csak tudja, akkor ennyi erővel minden kormányinfó vagy Orbán interjún is lehetne felháborodni.

2017. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez olyan,mint ha valaki azt mondaná egy föld felé zuhanó repülőn,hogy 10 másodperce még jobb volt.
2017. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van. Nem értem mi ezzel a gond.
2017. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Attól függ ki mondja. Ha ez a nő mondja akkor nem, mert nem is lehet többet várni tőle. Feje a Feri seggében, onnan beszél kifelé. Rettentő buta nőszemély.
2017. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

De! Mélységesen fel vagyok háborodva hogy a saját kormányukra büszke , nem esett térdre Viktorka előtt......(lehúzva róla a nadrágját..).


Van felelősség érzet, biztos volt legalább is, ha a miniszterelnökük lemondott mégiscsak.

De hogy olyan megnyilatkozások voltak akkor a végtelenül korrekt ellenzék részéről, és még ma is van (lásd te..) hogy ez a kormány felperzselt földet.... romokat hagyott maga után. Háborús állapotok. Hát ez azé enyhén szólva nem egy hiteles és valós értékelés. Sajnálom hogy a számadatokkal is és a helyzet elemzéssel is rendkívül nagyvonalúan bánunk... a jelenlegi kormány részéről is. Nem, ez megfigyelés.

Ugyanis akkor azt szajkózta imádott Viktorunk, hogy ami siker volt akkor mondjuk egy adott év végén, az csak az ország európa beliségének köszönhető. Ellenben minden rossz eredmény a kormánynak.

na most:

Ha ma siker van akkor csak és kizárólag neki köszönhető, de ha sikertelenség akkor elmútnyócév vagy Brüsszel.


Ezek után nem kell kedvelnem Vadait (nem is teszem) hogy ne bántsam ezért.

2017. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
De, felháborító, de ezen nem kell meglepődni. Egy bűnöző is büszke a bűncselekményeire. A jó emberek meg a jótetteikre.
2017. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan lehet büszke rá ha a mostani hazugsággyárat veszi alapul. 2010-ben a létminimum alatt élők száma úgy emlékszem hárommillióvalamennyi volt. Na mostanra meghaladtuk a négymilliót már de úgy, hogy a kivándorlás közben meg szintén rekordot döntött és így még súlyosabb a szegényedés mértéke.


Tessék utána nézni a számok nem hazudnak, a fidesz kormány viszont folyamatosan azt kommunikálja hogy hű de jobb itt minden.

A valóság az, hogy sosem voltunk még ilyen mélyen gazdaságilag, életszínvonalilag, korrupció tekintetében, régiótól való leszakadás tekintetében stb.stb.


Ja, hogy a Fidesz akármit állít a plakátjain azt te meg elhiszed? Hát akkor egészségedre, de attól még azt intelligensebbek és Vadai Ágnes is hadd lássuk már az igazságot.

2017. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis túlélte a válságot az ország. Egyébként, én most sem érzem azt a baromi nagy előrelépést, pedig már 7 éve a Fidesz kormányoz. Ráadásul sokáig 2/3-al és gazdasági válság nélkül. Ha így nézzük, sokkal kevesebb lehetőségük volt, úgyhogy én nem érzem különösebben felháborítónak amit mondott.
2017. jan. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!