Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vona Gábor egyre népszerűtl...

Ha Vona Gábor egyre népszerűtlenebb, miért gyűlnek a facen jobban a likei mint az Orbánnak?

Figyelt kérdés

Vonának általában hetente 7000-új kedvelése van, a Viktátornak hetente általában mindössze 1700 új kedvelése van.


Vona Gábor kedvelőinek száma facen sokkal gyorsabban növekednek, ebben a léptékben 2018-ra utol is éri a Viktátort az oldalán lévő kedvelések számában.



Tudom hogy egy csak facebook és csak a fiatalok véleményéről jön le inkább a közvélemény, de akkor is durva hogy kb. 6x-annyira gyűlnek a kedvelői mint az Orbánnak, ez a Habony ingyenreklám műve? Vagy minek tudható be?



Nemrég lépte át a 300.000-et, pár hete, és már 318.000 a likeoló, Orbán kedvelései meg stagnálnak.



Illetve a Jobbik hivatalos weboldala heti 6400 új kedvelőt vonz maga mellé, a Fideszé csak 200-akat. A párt oldala persze már rég lehagyta a Fideszt a fiatalok körében, és egyre nő a különbség.



De hát nem csökkenie kellene? A Fidesz millárdokat költ az adófizetők pénzéből Vona lejáratására.



Mára életpálya modell lett abból hogy Vona lejáratása, annyira pénzelő szakterület hogy 100-ak dolgoznak vele, és aki jobban mocskolja az elég könnyen kap állást is.



2017. jan. 29. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyre népszerűtlenebb, de kik szerint? Fidesz-közeli közvéleménykutatók szerint..ami semennyire sem reprezentatív SZERINTEM. Lesz itt még bukta a Fidesznek '18-ban ha bejön Vona terve.
2017. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én nagyon meglepődtem mikor ezt lecsekkoltam. Őszintén nem erre számítottam, ez már egy olyan tempó, vagy folyamat ami nyom a lantba.
2017. jan. 29. 09:26
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
A Fidesz lejárató kampányának áldozata, miután a Fidesz fél tőlük és minden eszközt bevet ellenük.
2017. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

A lakosság nem minden tagja facebook felhasználó, ezáltal kizártál egy jó nagy százalékot, akik véleményt formálhatnak, viszont a facen sok fiatal is van, aki még évekig nem szavazhat, de likeolhat.


A fiatalokat lehet, hogy érdekli, de legnagyobb részük attól, még nem megy el szavazni.

2017. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

100.000-es tömegekről van szó, és a lakosság több mint 50%-a facebook tag, és ez növekszik, szóval én erre nem hiszem hogy legyinteni kellene, ahogy te teszed.


És amúgy meg nem pont a fiatalokból lesznek a szavazók?

2017. jan. 29. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebook-on nincs annyi nyugdíjas meg segédmunkás, mint fiatal. Ilyen egyszerű. Bár már elindult az internetre a nyugdíjasok a hada.
2017. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Csak a Fidesz sujkolja, hogy Vona népszerűtlen, ez a rájuk jellemző gyűlölet politika része.
2017. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő másik oldalon veszi a facebook likeokat.
2017. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"100.000-es tömegekről van szó, és a lakosság több mint 50%-a facebook tag, és ez növekszik, szóval én erre nem hiszem hogy legyinteni kellene, ahogy te teszed.


És amúgy meg nem pont a fiatalokból lesznek a szavazók?"


Én most ránéztem a két fentebb említett facebook oldalakra. A saját ismerőseimnél nagy az átfedés, azaz aki kedveli Vona Gábor oldalát azoknak több, mint 50% kedveli Orbán Viktor oldalát is.

Választásokon viszont csak egyet választhatsz.


Facebookon egy embernek több profilja is lehet. Ezen felül az, hogy valamit egyszer kedvelünk nem azt jelenti, hogy mindig is kedvelni fogjuk. Én már többször is csináltam olyat, hogy ami már nem érdekelt annyira, annak letiltottam a követését, de nem foglalkoztam a likeal.

Megemlítendő még, hogy a facebookon magyar embert lehet nem magyar embernek is likeolnia.


Az, hogy lesznek szavazók az nem jelenti, hogy párthűek lesznek, mint ahogyan a magyarok többsége nem az. Főleg most, hogy eddig a radikális dolgok voltak a népszerűek a fiatalok körében.

2017. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A facebook likeok száma semmit nem jelent 10 forintos darabáron neked is tudok csinálni fél óra alatt 100 ezret. Meg ha szeretnéd akkor csak heti 5000et. Ha olyat akarsz aki lájkolja minden bejegyzésed akkor darabja 100 forint.
2017. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!