Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vona Gábor egyre népszerűtl...

Ha Vona Gábor egyre népszerűtlenebb, miért gyűlnek a facen jobban a likei mint az Orbánnak?

Figyelt kérdés

Vonának általában hetente 7000-új kedvelése van, a Viktátornak hetente általában mindössze 1700 új kedvelése van.


Vona Gábor kedvelőinek száma facen sokkal gyorsabban növekednek, ebben a léptékben 2018-ra utol is éri a Viktátort az oldalán lévő kedvelések számában.



Tudom hogy egy csak facebook és csak a fiatalok véleményéről jön le inkább a közvélemény, de akkor is durva hogy kb. 6x-annyira gyűlnek a kedvelői mint az Orbánnak, ez a Habony ingyenreklám műve? Vagy minek tudható be?



Nemrég lépte át a 300.000-et, pár hete, és már 318.000 a likeoló, Orbán kedvelései meg stagnálnak.



Illetve a Jobbik hivatalos weboldala heti 6400 új kedvelőt vonz maga mellé, a Fideszé csak 200-akat. A párt oldala persze már rég lehagyta a Fideszt a fiatalok körében, és egyre nő a különbség.



De hát nem csökkenie kellene? A Fidesz millárdokat költ az adófizetők pénzéből Vona lejáratására.



Mára életpálya modell lett abból hogy Vona lejáratása, annyira pénzelő szakterület hogy 100-ak dolgoznak vele, és aki jobban mocskolja az elég könnyen kap állást is.



2017. jan. 29. 09:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Külön meglehet tekinteni azt is hogy hányan követik az adott oldalt, Orbánnak 20.000-el több a like mint a követés, Vonának csak 10.000-el, viszont OV-nek közel sincs 2x-annyi likeja mint Vonának, vagyis Orbánt sokkal többen dislikelték arányaiban mint Gábort. (Hacsak nincsenek olyanok akik csak követik de nem likeolják).

Én ismerőseim között is van átfedés, de honnan gondolod hogy az átfedésből 100%-ban a Fideszt fogják választani? Szerintem kb. 50%-50%. De ami inkább érdekes, hogy mekkora tempóban növekszik Vona oldala, és a Jobbik oldala a Fideszhez képest.

2017. jan. 29. 15:07
 12/12 anonim ***** válasza:
kedves 9-es, a Jobbik 2010-ben és 2014-ben is vezette a face like-okat és világosíts fel, hogy hanyadikok is lettek?! én nem úgy emlékszem, hogy kormányra kerültek, tehát a facebook likeok száma nem számít.
2017. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!